بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive امرداد ٩٦ تیر ٩٦ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
عکس سریال چهار چرخ by: بی نام

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ

 

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ | www.Alamto.Com

سریال «چهار چرخ» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌ کنندگی محمدرضا شجاعی به روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌ رود.
 
در این سریال مریم امیر جلالی در نقش منظر همسر ذبیح ظاهر شده است ، بهنوش بختیاری و فلامک جنیدی به ترتیب نقش‌ های نسرین و مریم ، دختران ذبیح را بازی می‌ کنند و نقش خواستگاران آنها را شهرام قائدی و مجید یاسر بازی می‌ کنند ، خشایار راد ، محسن قاضی مرادی ،سیاوش قاسمی، مصطفی طاری ، اصغر سمسارزاده و … از دیگر بازیگران این مجموعه هستند.

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ | www.Alamto.Com

بهنوش بختیاری -فلامک حونیدی

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ | www.Alamto.Com

مجید یاسر-شهرام قاعدی -سیاوش قاسمی

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ | www.Alamto.Com

محسن قاضی مرادی

عکس هایی جدید از سریال چهارچرخ | www.Alamto.Com

 

  Comments ()
تهمینه میلانی هفت by: بی نام
تهمینه میلانی جیرانی را به دردسر انداخت
پس از حرف‌های غیرمنتظره‌ای که شب گذشته در برنامه‌ی زنده‌ی «هفت» از زبان تهمینه میلانی به میان آمد خبرگزاری فارس گزارشی با عنوان «پخش زنده از برنامه «هفت» گرفته می‌‌شود» منتشر کرد.

فارس نوشت: «شاید وقت آن رسیده که مدیران شبکه سوم سیما، به دلیل برخوردهای گاه دور از عرف و ادب و نیز پیچیدگی‌های اجرای زنده برنامه در حیطه فرهنگ و سینما و حضور افرادی با دیدگاه‌های مختلف، به پخش برنامه «هفت» به صورت گلچین شده (مثل سایر برنامه‌های نقد و بررسی سیما) بسنده کنند.

به نظر می‌رسد طرح مباحث شخصی و دور از عرف در برنامه دیشب «هفت» از سوی «تهمینه میلانی» کارگردان فیلم «یکی از ما دو نفر» مسئولان شبکه سوم سیما را مجاب کرده باشد که در روی آنتن رفتن این برنامه به صورت زنده تجدیدنظر کنند.

البته شاید در برنامه آخر «هفت» نتوان کارگردان «یکی از ما دو نفر» را مقصر جلوه داد. به هر حال او از کنار خیابان به استودیوی برنامه «هفت» نیامده و به این برنامه دعوت شده است. با این وصف، قطعا تقصیر متوجه کسانی است که در یک برنامه زنده، تریبون را اینگونه در اختیار فیلمسازی قرار می‌دهند که ظاهرا با خطوط قرمز گفتاری آشنا نیست که اگر بود، در توجیه نگرش‌ خود به روابط زن و مرد در فیلمش، عنوان نمی‌کرد که «همه ما ایرانی‌ها دچار عقده هستیم!» و به پاک‌نمایی فضای زندگی و روابط در جامعه غربی نسبت به جامعه ایرانی (آن هم به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده توسط کمیته!) اصرار بورزد که قطعا ناشی از دیدگاه شخصی اوست اما جای طرح دیدگاه‌های شخصی این فیلمساز اگر در فیلمش باشد ( که تا حدودی هست) اما نمی‌تواند در تریبون رسمی و زنده صداوسیما باشد.

جالب آن که «لج و لج‌بازی» کارگردانان و منتقد این برنامه که در قالب یک زورآزمایی عجیب موجب می‌شود که مهمانان برنامه هر هفته در اندیشه خواباندن مچ «مسعود فراستی»‌ باشند، دیگر برنامه «هفت» را به یک برنامه مفرح بدل ساخته تا برنامه تخصصی.

چنان چه در برنامه شب گذشته نیز کارگردان به منتقد می‌گوید: «شما زن را نمی‌شناسی و شناخت درستی از شخصیت زن نداری» و مجری برنامه در دفاع از منتقد خود در برنامه زنده سیما می‌گوید: «آقای فراستی زن را خیلی هم خوب می‌شناسد چون دو تا زن داشته!»... همچنان که در برنامه هفته گذشته «مسعود فراستی» در مقابل «مسعود ده‌نمکی» در جایی که گفت «من از فیلم تو این‌ها را نمی‌فهمم» پاسخ شنید که «اگر این همه از فیلم من نمی‌فهمی بهتر است به دکتر مراجعه کنی!».و این فرهنگی است که در برنامه پربیننده 90 نیز علی‌رغم فضای ورزشی‌اش نیز وجود ندارد!

شاید وقت آن رسیده که به دلیل برخوردهای گاه دور از عرف و ادب منتقد برنامه (که موجب عذرخواهی سازندگان برنامه «هفت» نیز شده است) و نیز پیچیدگی‌های اجرای زنده برنامه در حیطه فرهنگ و سینما و حضور افرادی با دیدگاه‌های مختلف، مدیران شبکه سوم سیما، به پخش برنامه «هفت» به صورت گلچین شده (مثل سایر برنامه‌های نقد و بررسی سیما) بسنده کنند تا لااقل جمعه شب‌ها، مخاطبان سیما و البته سینمای ایران، کم‌تر در معرض جدل‌های بی‌فایده و اظهارنظرهای شخصی افراد در قالب یک برنامه تخصصی سینمایی باشند.»
  Comments ()
نامه سرگشاده صالح دلدم خطاب به معاون سینمایی وزارت ارشاد نابودی شبکه نمایش خانگی by: بی نام
 
 
به گزارش سینمانگار، صالح دلدم کارگردان جوان سینما با نگارش نامه‌ای سرگشاده خطاب به جواد شمقدری معاون سینمایی وزارت ارشاد، از وی خواست که جلوی نابودی شبکه نمایش خانگی گرفته شود.

متن کامل نامه دلدم که نسخه ای از آن را در اختیار سینمانگار قرار داده است، به شرح زیر است:

فیلم سینمایی کباب غاز

 


بسمه تعالی

پفک با طعم فیلم

آقای شمقدری ! جلوی نابودی شبکه نمایش خانگی را بگیرید

برادر گرامی، جناب آقای جواد شمقدری معاونت محترم سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

احتراما با کمال تاسف به استحضار می رساند شبکه ویدئویی نفس های آخر خود را می کشد. در اقدامی تاسف بر انگیز یکی از شرکت های شبکه نمایش خانگی که چندی پیش از مسئول آن به عنوان شبکه نمایش خانگی برگزیده در جشنواره فیلم فجر تجلیل به عمل آمده بود ! محصولی جدید با عنوان پک شانسی و به قیمت پانصد تومان در بسته بندی شبیه چیپس و پفک به سوپر مارکت ها ارائه داده است که طراحی بسته های آن مزین به عکس بازیگران سینما و تلویزیون می باشد. شرکت مذکور که از روی ضعف مدیریت وعدم تحلیل درست از بازار اقدام به تکثیر نسنجیده رایت های ویدئویی فیلم ها می نمود اکنون فیلم های مرجوعی درون انبارهای خود را به شیوه مذکوربه بازارعرضه کرده است که این اقدام نه تنها تصویری از دنیای هنر نیست بلکه تصویری از دنیای کلاهبرداری و دلالی فرهنگی می باشد. آیا این اقدام به سخره گرفتن ارزش کارهای هنری و فرهنگی و لگد مال کردن فیلمسازی این مرزوبوم نیست ؟ آیا نتیجه این قبیل اقدامات چیزی جز به تعطیلی کشاندن شبکه نمایش خانگی و دفع مخاطبان نمی باشد ؟ متاسفانه در سکوت مدیران بخش ویدئویی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عده ای منافع جمعی را فدای منافع و مطامع شخصی خود کرده اند و با اقدامات غیرکارشناسی در مدت زمانی کم، پول هنگفتی به جیب زده اند و سپس باعث کسادی بازار ویدئویی شده و بسیاری از شرکت های همکار فعال در این عرصه و تهیه کنندگان فیلم ها را در معرض ورشکستگی قرارداده اند. آیا علت ورشکستگی و تعطیلی اولین سریال شبکه نمایش خانگی چیزی جز سوء مدیریت مدیران شرکت مذکور نبوده است ؟ آیا توزیع فیلمهای مبتذلی با عنوانینی همچون زن بابای اجباری، شوهر ننه اجباری، طلاق به سبک عمه کتی، با من شوخی نکن با عمت شوخی کن و امثالهم توسط شرکت مذکور باعث فراری دادن مخاطبان و تعطیلی بازار ویدئویی نشده است ؟ این شرکت در ابتدا با رونق دادن کذایی به شبکه ویدئویی میلیاردها تومان بهره برداری اقتصادی داشته است سپس با اشباع بازار از محصولات مبتذل به دفع مخاطب پرداخته و اکنون فیلم های باد کرده در انبارهای خود را با عنوان پک شانسی به بازار عرضه نموده است و در صورت ادامه سکوت و همراهی مدیران سمعی بصری جنابعالی باید شاهد عرضه پفک با طعم فیلم، ماست موسیر با اشانتیون فیلم مجانی نیز باشیم !

در پایان خالی از لطف نیست که یادآوری نمایم شرکت مذکور بسیاری از فیلم های تهیه کنندگانی که مشکل اقتصادی دارند را با وعده و وعیدهای دروغین به قیمت های نازل و با چک های مدت دار پس از توزیع محصول در بازار خریداری نموده و چه بسیار تهیه کنندگانی که از این شرکت مطالبات معوقه و چک های برگشتی بسیار داشته و دوندگیشان در پله های وزرات ارشاد به جایی نرسیده است اگرهم بخواهم به تیراژ متفاوت تولیدی این شرکت با ارقام اعلام شده به وزارت ارشاد یا مالکین فیلم بپردازم بیشتر به عمق فاجعه پی خواهید برد.

امیدوارم با اقدام سریع و قاطع خود جلوی این تاراج فرهنگی ونابودی عرصه فیلمسازی به قیمت منافع یک شرکت و فرد خاص را بگیرید و امید آن است که به این نامه رسیدگی فوری نمایید نه آنکه مانند نامه ای که در رابطه با دستمزدهای بازیگران و فساد در سینما به نگارش درآورده بودم، این نامه نیز به بایگانی و نهایتا ابراز لطف و تشکر حضرتعالی بیانجامد، زیرا این بار در صورت سکوت مسئولین امر شاهد فاجعه ای بزرگ در عرصه فیلمسازی و نهایتا بیکاری و ورشکستگی فیلمسازان خواهیم بود. خواهشمند است اقدامات مقتضی را مبذول فرمایید.

و من ا... توفیق

صالح دلدم تهیه کننده و کارگردان

  Comments ()
سریال «چهارچرخ» از شنبه ـ 3 اردیبهشت ماه ـ پخش خواهد شد by: بی نام

سریال «چهارچرخ» از شنبه ـ ٣ اردیبهشت ماه ـ پخش خواهد شد

 

سریال چهار چرخ» جایگزین «ساختمان پزشکان» شد توقف پخش سریال سروش صحت به دلیل مشکلات ...

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: تلویزیون و رادیو
پخش سریال طنز «ساختمان پزشکان» که قرار بود از شنبه ـ ٣ اردیبهشت ماه ـ در شبکه سه آغاز شود، به دلیل پاره‌ای مشکلات فنی متوقف شد؛ همچنین در پی توقف پخش سریال «ساختمان پزشکان»، سریال طنز «چهارچرخ» از هفته آینده به روی آنتن می‌رود. جواد مزدآبادی ـ کارگردان سریال «چهار چرخ» ـ در گفت‌وگویی با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تائید خبر بالا، خاطرنشان کرد: سریال «چهارچرخ» از شنبه ـ ٣ اردیبهشت ـ پخش خواهد شد. به گزارش ایسنا، سریال «ساختمان پزشکان» قرار بود از شنبه هفته جاری هر روز ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه سه سیما پخش شود. این سریال به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی در 65 قسمت 45 دقیقه‌ای، قصه چند پزشک و مناسبات خانوادگی آنان را به صورت طنز روایت می‌کند. 
 و اما سریال «چهارچرخ» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شجاعی در 15 قسمت 35 دقیقه‌ای توسط محمدرضا فاضلی نوشته‌ شده و درباره‌ی مردی به نام ذبیح است که سال‌ها آرزوی خرید یک ماشین را دارد، اما در زمانی که قصد خرید ماشین را دارد، اتفاقات دیگری رخ می‌دهد. حمید لولایی، مریم امیرجلالی، بهنوش بختیاری، محسن قاضی‌مرادی، شهرام قائدی، مجید یاسر، مصطفی طاری سیاوش قاسمی و اصغر سمسار‌زاده از جمله بازیگران «چهار چرخ» هستند. انتهای پیام 

 

  Comments ()
نمایشگاه مطبوعات غرفه هفته نامه هنرمند by: بی نام

نمایشگاه مطبوعات غرفه هفته نامه هنرمند

شهین تسلیمی - مژگان ترانه -سیاوش قاسمی


 

سیاوش قاسمی-عباس رافعی -مسعود دلیری

 

علی معلم و مهدی احمدی(دبیر تحریریه و مدیر اجرایی)

  Comments ()
تصویربرداری فیلم ویدیویی «کباب غاز» پایان یافت by: بی نام
تصویربرداری فیلم ویدیویی «کباب غاز» پایان یافت

خبرگزاری فارس: تصویربرداری فیلم ویدیویی «کباب غاز» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی «صالح دلدم» هفته گذشته پایان یافت.


به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، تصویربرداری فیلم ویدیویی «کباب غاز» که اول فروردین‌ماه امسال به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی «صالح دلدم» آغاز شد، هفته گذشته پایان یافت.
بر اساس این گزارش، این فیلم که برداشتی آزاد از داستان «کباب غاز» نوشته استاد محمدعلی جمال‌زاده است، یک کمدی خانوادگی است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: همه در تب و تاب برگزاری مهمانی روز اول عید به صرف کباب غاز می‌باشند که ورود یک مهمان ناخوانده همه چیز را بهم می‌ریزد.
هم‌اکنون این فیلم در مرحله تدوین است و به محض آماده شدن در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.
در فیلم «کباب غاز» که پنجمین فیلم «صالح دلدم» به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان بعد از فیلم‌های مرثیه‌ای برای لاله زار، بازگشت، امضاء و بی‌دل است، بازیگرانی چون یوسف صیادی، ساناز سماواتی، صالح دلدم، رضا بنفشه‌خواه، احمد پورمخبر، کیانوش گرامی، مختار سائقی، مجید شهریاری، امیر زری‌وند، اردشیر کاظمی، کیمیا باباییان، شهیار سعیدی‌نیا، سیاوش قاسمی، کسری نیک‌آذر و مژده خجسته به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سایر عوامل این فیلم کمدی عبارتند از: مجری طرح و مدیر تولید: رضا نوروزی، مدیر برنامه‌ریزی، تدوین و مشاور کارگردان: عبدالصمد حسین‌نژاد، دستیار اول کارگردان: فرهاد مومنی، منشی صحنه: مریم شهبازپور، صدابردار: علیرضا کریم‌نژاد، تصویربردار: منصور عبدرضایی، طراح صحنه و لباس: امیر احدزاده‌، طراح چهره‌پردازی: نیلوفر جعفری، مدیر تدارکات: شهرام اسلامی.
انتهای پیام/ا

  Comments ()
Recent Posts مجری ویتامین خ ویتامین خ ویتامین خ عکس مجری ویتامین خ سیاوش قاسمی مهران مدیری اسطوره عکس سیاوش قاسمی دیدار خیرخواهانه ی تیم فوتبال هنرمندان و تیم پیشکسوتان پرسپولیس سیاوش قاسمی در ملایر سیاوش قاسمی ستاره بیست گرفت
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی