بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive امرداد ٩٦ تیر ٩٦ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
فرش قرمز معاونت سینمایی برای فیلم پرنو ساز ایرانی آمریکایی by: بی نام

سایه جریان انحرافی بر سینمای ایران

فرش قرمز معاونت سینمایی برای فیلم پرنو ساز ایرانی آمریکایی

در حالیکه سینمای ایران این روزها به واسطه سوء مدیریت مدیران سینمایی وزارت ارشاد در وضعیت بغرنجی به سر می برد و به علت عدم صدور پروانه ساخت برای فیلم ها و عدم حمایت از فیلمسازان با بیکاری خیل سینماگران و رکود اقتصادی در عرصه سینما مواجه هستیم ، خبر حمایت 5/2 میلیاردی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به دستور مستقیم جواد شمقدری رییس سازمان سینمایی کشور از اسدالله نیک نژاد از اعضای کانون کارگردانان سینمای هالیوود آمریکا همگان را شگفته زده کرده است و این شگفتی وقتی کامل تر می شود که در میابیم اسدالله نیک نژاداز فیلمسازان مستهجن سینمای آمریکا بوده است و حمایت معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی! با دخالت لیدر جریان انحرافی صورت پذیرفته است که در جهت تنویر افکار عمومی به بررسی دقیق سوابق این فیلمساز هالیوود می پردازیم :

اسدالله نیک نژاد معروف به اسی نیک نژاد متولد سال ۱۹۶۰ در تهران است.او فوق لیسانس کارگردانی سینما از دانشگاه هنر کالیفرنیا است. او کار در سینما را با همکاری امیر قویدل با فیلم «برنج خونین» شروع کرد و سپس به آمریکا سفر کرد و در تلویزیون و سپس سینمای این کشور مشغول به کار شد.
در کارنامه تهیه کنندگی اسی نیک نژاد چهارده فیلم و سریال تلویزیونی به چشم می خورد. در بین این فیلم ها عناوینی دیده می شود که شهرت خود را مدیون بی پردگی و نمایش امیال جنسی انسان هستند، فیلم هایی که به هدف تحریک جنسی تماشاگر ساخته میشوند.
سریال «خاطرات کفش قرمز»که نیک نژاد یکی از مدیران تولید و تهیه کنندگان آن است، مجموعه ای است که هر قسمت ان چند بخش اروتیک با محوریت خاطرات یک زن ساخته شده است. سریالی که در نمایش برهنگی هیچ منعی برای خود قائل نیست. این سریال در پنج فصل (۱۹۹۲ تا ۱۹۹۹) تولید شده است. یکی از کارگردانان این سریال زلمان کینگ است که با فیلم هایی پر از صحنه های اروتیک چون «ارکیده وحشی» و «انحرافات زنانه» شهرت دارد.
نیک نژاد همکاری خود با کینگ را در فیلم «دریای سیاه ۲۱۳» ادامه داد، کینگ در این فیلم محصول سال ۱۹۹۸ یکی از نویسندگان فیلمنامه بود. «دریای سیاه ۲۱۳» داستان عکاسی است که برای گرفتن عکس هایی به همراه رئیس و دستیارش سوار بر کشتی شخصی به دریا می روند. این فیلم ملغمه ای از اکشن، برهنگی و انواع انحرافات جنسی است.
همکاری نیک نژاد با کینگ و رافائل ایزنمن (کارگردان «دریای سیاه ۲۱۳») در فیلم «جایی به نام حقیقت» محصول سال ۱۹۹۸ ادامه یافت. داستان دوستی دختر یک مزرعه دار با یک گاوچران و پیدا شدن سروکله زنی است که تمامی عاشقان این دختر را اغوا می کند.
نیک نژاد و کینگ در سال ۱۹۹۸ در یک فیلم دیگر به نام «در دستان خدا»با هم همکار بودند. این فیلم به کارگردانی کینگ بود و رویه ای جدا از دیگر فیلم های این دو داشت.
سال ۱۹۹۹ زوج نیک نژاد تهیه کننده و کینگ کارگردان فیلم «شرم، شرم، شرم»را عرضه کردند، فیلم داستان زنی است که زندگی جنسی خود دچار سردرگمی شده است و به همین دلیل به انواع روابط تن می دهد.
پس از این در سال ۲۰۰۰ زلمان کینگ فیلمنامه «زنان در شب» را نوشت و کارگردانی کرد که تهیه کنندگی آن را نیز نیک نژاد برعهده داشت. فیلم روایت گر سه داستان سرشار از انحراف جنسی بود که خط داستانی آن بیشتر توجیهی برای نمایش اندام زنان بود.
نیک نژاد در سال ۲۰۰۲ یکی از تهیه کنندگان سریال ۱۳ قسمتی «
ChromiumBlue.com» بود. سریال داستان علاقه یک مدل مرد به یک مدل زن بود. فیلمی سرشار از برهنگی و انواع انحرافات جنسی که زلمان کینگ کارگردان آن بود و در سال ۲۰۰۳ فیلمی نیز براساس آن و باز هم به تهیه کنندگی نیک نژاد ساخت.

در جشنواره بیست و نهم فیلم فجر از اسدالله نیک نژاد به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران نام برده شد که به دنبال اعتراضات بسیاری که به این انتخاب صورت گرفت او از داوری جشنواره کناره گیری کرد و در هنگام حضور وی در همایش هالیوودیسم نیز عده ای از امت حزب الله که در این همایش حضور داشتند در هنگام سخنرانی نیک نژاد به وی اعتراض نمودند . دعوتی که به واسطه ارتباط هوشنگ امیراحمدی دلال روابط ایران و آمریکا که رابطه نزدیکی با لیدر جریان انحرافی داشت صورت پذیرفت که از این دست اقدامات از سوی جریان انحرافی در این سال ها کم ندیده ایم که از آن جمله می توان به همایش ایرانیان خارج از کشور نیز اشاره نمود . تاسف بار تر آنجاست که در میابیم یک سوم بودجه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در سال به توصیه جریان انحرافی رخنه کرده به دفتر رییس جمهور به پروژه لاله به کارگردانی نیک نژاد اختصاص یافته است که این فیلم سینمایی داستان دختر ایرانی است که قهرمان رالی می شود . عجب فیلم ارزشی و معناگرایی! این درحالی است که بسیاری از فیلم های سینمایی ارزشی و برمبنای اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی مدیران سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بایکوت قرار می گیرند که از آن جمله می توان به عدم صدور پروانه ساخت فیلم ضدصهیونیستی مزرعه زیتون اشاره نمود . از طرف دیگر در خبرها آمده بود که مدیران بنیاد سینمایی فارابی زیر بار فشارهای رییس سازمان سینمایی کشور قرار نگرفته اند و از این رو این فیلم جهت حمایت مادی در اختیار مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی قرار گرفته است . این در حالی است که وظیفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی حمایت از فیلمسازان جوان(فیلم اولی)  و فیلم هایی با مضامینی ارزشی می باشد که بارها شفیع آقا محمدیان رییس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به بهانه کافی نبودن بودجه این مرکز از حمایت های لازم از فیلمسازان جوان و ارزشگرا شانه خالی کرده است . آیا این اقدام رییس سازمان سینمایی کشور که بر اساس توصیه جریان انحرافی صورت پذیرفته است نوعی دهن کجی به ارزش های فرهنگی انقلاب و نظام و خون پاک شهدای این راه نیست ؟‌آیا مسئولان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دغدغه ای مهمتر از حمایت از فیلم لاله که به یک دختر رالی باز می پردازد و توسط یک فیلم پرنو ساز هالیوود ساخته می شود ندارند ؟ آیا در سی و سه سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی در دولت اصلاحات که سیاست های فرهنگی آن مورد انتقاد عده ای قرار می گرفت نیز فاجعه ای مشابه با این مورد دیده بودیم ؟ باعث تاسف است که در راه ساخت این فیلم توسط نیک نژاد ، رییس سازمان سینمایی مشاور خود (جلیل عرفان منش)را که از اعضای شورای پروانه ساخت و نمایش معاونت سینمایی می باشد را مامور بازنویسی فیلمنامه قرار داده است . عرفان منش که در سال های دور تجربه همکاری در عرصه فیلمسازی با جواد شمقدری را داشته است . سوابق همکاری برخی مدیران سینمایی با لیدر جریان انحرافی در سال های گذشته و در پست های دیگر و عملکرد امروز مدیران سینمایی نشان از سنگینی سایه جریان انحرافی که به دنبال خدشه دار کردن وجه جمهوری اسلامی است بر سینمای کشور می باشد .آقای شمقدری به کجا چنین شتابان ؟

 

صالح دلدم

*تهیه کننده و کارگردان

  Comments ()
دوربین مخفی ایرانی by: بی نام

یک تعداد ازدوربین مخفیهای را که بازی کردم را برای شما عزیزان میگذارم امیدوارم لذت ببرید و خنده روی لباتون نقش ببنده .

دانلود کلیپ دوربین مخفی خنده دار از گل فروشی

 http://dl.bia2mobile.com/clip/900713/d-m-gol%20froshi.jpg

عکس العمل جذاب و دیدنی مردم در برابر گل فروشی که… :D

 گل هارو خراب میکنه و بلد نیست تزیین کنه

لینک های دانلود
 

دانلود کلیپ دیدنی دوربین مخفی ایرانی طناب دار

 

http://dl.bia2mobile.com/clip/900707/d-m-tanab%20dar.jpg

دوربین مخفی جذاب از عکس العمل مردم وقتی که یه جوان میخواد…

 

خودش رو بخاطر عشقش دار بزنه

 

دانلود کلیپ دوربین مخفی ایرانی بستنی فروش

 

http://dl.bia2mobile.com/clip/900706/d-m-bastani.jpg

کلیپ خنده دار از بستنی فروشی که هر بستنی ای

 

که می فروشه دهن میزنه بعد تحویل مشتری میده :D

 
 

لینک های دانلود

 

گروه بندی نرم افزار :
تاریخ ثبت  :
22/6/1389
تعداد بازدید  :
864
تعداد دانلود  :
213
 
این کلیپ دوربین مخفی در باره ی یک راننده ی نزدیک بین می باشد که در خیابان های تهران مسافر کشی می کند.حتما این کلیپ را مشاهده کنید.
 
برای دریافت نرم افزارWinRarبر روی
دانلودکلیک کنید
 
پسورد فایل : download.pconline.ir
 
حجم فایل :26MB
pconline.master
ارتباط آنلاین
  • 5.1MB
  Comments ()
رضا رویگری و سیاوش قاسمی همبازی گربه نره و روباه مکار شدند by: بی نام

همراه با آخرین عکس‌ها از انیمیشن «تنها صداست که می‌ماند»/

سینماپرس-گروه سینما/ با پایان یافتن مراحل ساخت انیمیشن‌ها و جلوه های ویژه، فیلم «صداست که می ماند» تدوین مجدد شد این اثر شخصیت های کارتونی دارد که برای کودکان دهه 60 نوستالزیک است.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، فیلم رئال انمیشن «صداست که می ماند» به کارگردانی سعید چاری و تهیه کنندگی هادی مشکات آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند.

این فیلم که قبلا نسخه ناقصش در جشنواره سی ام فجر به نمایش در آمده بود، پس از جشنواره با آماده شدن قسمهای کروماکی و جلوه ویژه و همچنین کارکترهای باقی مانده انمیشنی تدوین مجدد شد و اکنون آخرین مراحل فنی را سپری میکند و قرار است در چند روز آینده برای صدور پروانه نمایش تحویل شود . بولنگ یکی از شخصیت های فیلم سینمایی صداست که می ماند است؛ که به شکل زیرزمینی و غیرمجاز در استودیویی در اعماق زمین جایی نزدیک به نفت! با صدای مسخره اش، آهنگ های رپ می خواند.فیلم سینمایی «صداست که می ماند» درحالی آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند که در بخش هایی از فیلم به معضل استودیوهای زیرزمینی و غیرمجاز پرداخته شده است. این فیلم با نگاهی طنز بعضی از اتفاقات و مسائل مربوط به این استودیوهای غیرمجاز را به تصویر می کشد. امیر رفراندوم(با بازی رضا رویگری) یک استودیو زیرزمینی به شدت مسخره دارد که قصد دارد تا بولنگ(با بازی سیاوش قاسمی) را تبدیل به یک خواننده معروف جهانی کند و در این راه مسائل و اتفاقات عجیب و خنده داری برای او می افتد.

چاری در مورد این فیلم گفت که تعداد زیادی کارکتر انیمیشنی جدید به نسخه جدید فیلم اضافه شده است که در میان این کارکترها چند کارکتر انیمیشنی معروف دیگر مانند ای کیو سان – گربه نره و روبای مکار از کارتون پینیکیو – گوریل انگوری و حدود 9 کارکتر انیمیشنی جدید دیگر طراحی و آماده شده است . او گفت بجز این کارکترهای معروف حدود 8 کارکتر دیگر انیمیشنی هم به کار اضافه شده که در واقع طراحی خود ما می باشد و برای اولین بار در این فیلم دیده می شوند . او در ادامه گفت که ما دو کارکتر رئال فیلم ( تورج نصر – مجید شهریاری ) را هم برای ایجاد حرکات پیچیده و زیبا به شکل مدل سه بعدی در آوردیم و برای ساخت فضای کره ماه که کلا به شکل کروماکی ضبط شده، از یک تیم کاملا حرفه ای استفاده کردیم که جلوه های تصویری خوبی برای فیلم ساخته شده است و حتی برای جذابیت بیشتر فیلم در کره ماه یک مسابقه رالی اتوموبیل رانی بسیار مهیج طراحی نمودیم.چاری گفت در حال حاضر انیمیشن ها و جلوه های ویژه کار آماده شده است و ما فیلم را دوباره از اول تدوین کردیم و تصمیم داریم تا این فیلم را در دو نسخه کودک و بزرگسال ظرف روزهای آینده برای دریافت پروانه نمایش تحویل بدهیم و قصد داریم فیلم را در تابستان امسال اکران کنیم . او معتقد است که فیلم صداست که می ماند هر چند که به ظاهر یک فیلم کودک است اما بخاطر حضور کارکترهای کارتونی معروف دهه 60 بیشتر با کودکان دیروز که الان حدودا 28 تا 35 ساله هستند ارتباط برقرار می کند و در واقع دیدن این فیلم ما رو بیشتر به یاد خاطرات دوران کودکیمان می اندازد.

خلاصه داستان فیلم :
تورج نصر که دوبلور معروفی است و جای بیش از سه هزار کارکتر کارتونی معروف ( شیپورچی – کنگو – دارکوب زبله – مامور برج کنترل جیمبو و ... ) حرف زده است در حین دوبله کارتونی دچار عارضه قلبی و سکته می شود و به کما می رود – کارکترهای کارتونی وقتی می بینند دکترها قطع امید کرده اند نگران می شوند و می ترسند با مرگ تورج نصر صدای آنها هم برای همیشه خاموش و قطع شود و به همین دلیل همگی سراسیمه از شهر کارتونها وارد دنیای واقعی می شوند تا تورج نصر را نجات دهند .

عوامل فیلم :
نویسنده و کارگردان : سعید چاری – تهیه کننده : هادی مشکات – مجری طرح و سرمایه گذار : محمد آزادی مهربانی – صدابردار : احمد کلانتری – مدیر فیلمبرداری : امید رخ افروز – طراح گریم : جنان صدفی
بازیگران :
رضا رویگری – میر طاهر مظلومی – تورج نصر – امیر زریوند – مختار سائقی – مجید شهریاری - فریده دریا مج – محمد آزادی –آرش میر احمدی – عباس محبوب – سید جلال پیشوائیان – مریم کریمی – سید رضا موسوی و سیاوش قاسمی با معرفی : ثنا صادقی – فرشید شفیعی – بازیگر خردسال : آوا رویگریانتهای پیام/ح.گ/ن.ف

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر 34529

  Comments ()
Recent Posts مجری ویتامین خ ویتامین خ ویتامین خ عکس مجری ویتامین خ سیاوش قاسمی مهران مدیری اسطوره عکس سیاوش قاسمی دیدار خیرخواهانه ی تیم فوتبال هنرمندان و تیم پیشکسوتان پرسپولیس سیاوش قاسمی در ملایر سیاوش قاسمی ستاره بیست گرفت
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی