بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive اسفند ٩٥ بهمن ٩٥ اردیبهشت ٩٥ فروردین ٩٥ اسفند ٩٤ بهمن ٩٤ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
برنامه بوی عیدی by: بی نام

http://uploadax.com/images/61894145466477651745.gif

عکس هایی از برنامه 26 و 27 اسفند 1392 در برنامه بوی عیدی با حضورِ هنرمندانِ بسیار عالی و خوب که با وجودشون بهترین برنامه ها رو دیدیم و لذت بردیم

افرادی چون حسن ریوندی ، سیاوش قاسمی ، یوسف کرمیِ عزیز ، یاحا کاشانیِ عزیز و واقعا هنرمند ، خواننده ای خوب مثلِ پیام صالحی . . واقعا از بودنشون در برنامه خوشحال شدیم

برنامه بوی عیدی در 26 اسفند 1392

http://uploadax.com/images/15259379652101681609.jpg

  Comments ()
رونوشت آماده پخش by: بی نام

رونوشت نجاتیان در گفت‌وگو با تسنیم:

«رونوشت» حج‌گذار آماده پخش شد

خبرگزاری تسنیم: تهیه‌کننده «رونوشت» گفت: این فیلم به کارگردانی حسن حج‌گذار برای پخش از نمایش خانگی آماده شده و تا چند روز آینده عرضه می‌شود.

محمدرضا نجاتیان تهیه‌کننده فیلم «رونوشت» در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از آماده شدن این فیلم برای پخش خبر داد و گفت: این فیلم تا چند روز آینده از طریق نمایش خانگی عرضه می‌شود.

وی افزود: با آماده شدن فیلم «رونوشت» که به نویسندگی و کارگردانی حسن حج گذار به انجام رسیده، پخش آن توسط موسسه هنر نمای پارسیان انجام می‌شود.

به گفته تهیه کننده این فیلم عرضه آن به همراه فیلم پشت صحنه، عکس‌ها و دو کلیپ جذاب برای اولین بار وارد بازار می‌شود.

 

«رونوشت» داستان حمید و حامد دو قلوهای کودکی هستند که در بازی‌های کودکانه‌شان به آینده ذهنی کودکی خود سفر می‌کنند. این سفر برای حمید تلنگر و برای حامد یک عالم درس....!

امیرحسین رستمی، رامین راستاد، اردلان شجاع کاوه، وحید شیخ زاده، سیاوش قاسمی، داریوش موفق، ندا قربانی، شبنم فرشاد‌جو و کوروش قاسمی از بازیگران اصلی این فیلم هستند که در آن ایفای نقش کرده‌اند.

فهرست عوامل پشت دوربین این کار عبارتند از تهیه کننده: محمدرضا نجاتیان، کارگردان: حسن حج‌گذار،مدیر تولید: سیدامیر سیدابراهیمی، مدیر تصویربرداری: مرتضی صفدری، دستیاران تصویربردار: آرمین عجزی، میلاد سجادیان، محمد جوادپورمیرزایی، حسین ریایی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: امیرمسعود اصلاح، دستیار دوم کارگردان: سید محمدجواد رضوی  مدیر تدارکات: علی‌اصغر بازگشا، طراح گریم: هادی قالیخانی، مجری گریم: علی زاهدی، مینا ابولقاسیمیان، طراح صحنه و لباس: شقایق الله وردی، دستیاران لباس: شبنم شعاریان، سعید خزلی، ابراهیم حسنی، مدیرصدابردار: محمد امامی، دستیار صدابردار:محمد رضا انصاری، منشی صحنه: نفسیه افشاری، عکاس وپشت صحنه:حسن کمره‌ای، مدیر بازرگانی: سیدرحیم سیدغلامرضا، سینه موبیل: سید مصطفی مدنی، ویژوال: ابوالفضل ناصری.

  Comments ()
«کرکره»؛ طنزی که یک سال دیر پخش شد/ پاسخ یک کارگردان به انتقاد راست‌گف by: بی نام

 

 

نویسنده و کارگردان مجموعه «کرکره» در واکنش به انتقادهای تند مطرح شده علیه مجموعه خود، صحبت کرد.

هادی حجازی‌فر به سوره سینما گفت: «کرکره» مجموعه ای است که متن های آن پاییز ۹۱ نوشته شد و بنا بود عید سال ۹۲ پخش شود، اما تقدیر بر این بود که در نوروز ۹۳ به مردم معرفی شویم. با این حال، فکر می کنم علی رغم همه موانع موجود مثل همزمانی ساعت پخش با یک سریال محبوب مثل «پایتخت ۳» مخاطب های خودمان را به دست آوردیم و برخی نقدهای مطرح شده در رسانه قدری غیرمنصفانه و حتی عجیب و غریب است. شنیده ام دوست کارگردانی این جمله را مطرح کرده که معلوم نیست بچه های این سریال از کجا آمده‌اند! می خواهم تأکید کنم به جز بچه های گروه فنی و تدارکات و خدمات، سایر عوامل «کرکره» بدون استثناء تحصیلات بالایی در زمینه کارگردانی و بازیگری دارند و این تیم تئاتری با سواد پیش از اینکه با این سریال همکاری داشته باشند، کارنامه پرباری داشتند.

وی افزود: تأکید دارم که مخاطب حق دارد اثری هنری را دوست بدارد یا ندارد و ما هم ادعا نداریم که پاسخگوی همه سلائق بوده ایم، اما نقد منصفانه و نگاه مهربانانه رفتاری است که هر اثر هنری می تواند شایسته رو به رو شدن با آن باشد. بنده پیش از این در شبکه چهار برنامه های «هنر خانه» و «کارگاه هنر» را کار کرده بودم و در شبکه ۵ هم برنامه کودک «تن تن کارتن» را تجربه کردم. پروژه های تلویزیونی مشارکتی زیادی است که در تولید آنها سهم داشته ام و خلاصه ابدا اینطور نیست که تازه به تلویزیون قدم گذاشته باشم و خدای نکرده بخواهم بی گدار به آب بزنم. «کرکره» همان سال ۹۱ به معاونت سیما واگذار شده بود و ما نمی‌دانستیم سرمایه این پروژه دست آخر چطور تأمین می شود، تا اینکه به ما گفتند می توانیم تولید را شروع کنیم و ما هم یک پیش تولید مختصر را تجربه کردیم و وارد مرحله تصویربرداری شدیم.

حجازی فر ادامه داد: هیچ ابایی نداریم از اینکه بگوییم از «ساعت خوش» الگوبرداری کردیم.  ما به لحاظ ساختارشکن بودن به این مجموعه قدیمی موفق نظر داشتیم و این صحبت، به معنای کپی برداری ما نیست. تلاش کردیم خلاق باشیم و تنوع را حفظ کنیم. اگر بنا بود مضامین سیاسی و اقتصادی و … را محور قرار دهیم، با توجه به اینکه در ایران شرایط روز می تواند حتی هفته به هفته متفاوت باشد بوی کهنگی می گرفتیم. همانطور که گفتم از زمان تصویربرداری تا پخش هم بیش از یک سال فاصله وجود داشت، اما خدا را شکر تازگی مان را حفظ کرده بودیم چون به موضوعات انسانی پرداختیم که می شود در هر زمانی مطرح باشد. برای طراحی صحنه مان خیلی زیاد فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که نمی‌توان در آن واحد همه سلائق را در نظر گرفت. نتیجه کارمان را به گروهی از تماشاگران عادی و کارشناسان اجتماعی و … نشان دادیم و اولیت بندی آیتم ها بر اساس رأی و نظر این گروه آزمایش انجام شده است.

کارگردان «کرکره» گفت: من نمی گویم تلویزیون عرصه آزمون و خطاست، اما به هر حال برای دریافت بازخوردها باید از جایی شروع کرد. ما هم آیتم های به قولی بزن و بکوب داشتیم و هم طنز تلخ را مورد توجه قرار داده بودیم. همه تلاش مان را به خرج دادیم که کمدی سخیفی نباشیم و حالا واقعا انصاف نیست در مواجهه با برخی نقدهای تند و تیز قرار بگیریم. ما گروه مهران مدیری نیستیم که کوچکترین اشتباه شان به چشم بیاید و قابل بحث باشد. به هر حال یک عده جوان که صد البته دارای انگیزه هستند مشغول به کار شده اند و توقع زیادی نیست اگر انتظار رفتار مهربان تری داشته باشیم. هنوز عوامل اصلی کار دستمزدهای خود را هم بعد از ۲ سال دریافت نکرده اند، با این حال نمی توان از مدیران ارزشمندی چون آقایان دارابی و زین العابدین و شریعت پناهی تشکر نکرد. هنوز در جریان نیستم چه وقت تولید جدید خود را شروع می کنیم، اما بنا بود این مجموعه جایگزین «خنده بازار» شود و در طول سال روی آنتن برود. حدود هشت قسمت پخش نشده هم هنوز باقی مانده است.

هادی حجازی فر در پایان بیان داشت: از همه کسانی که با زبان تند و تیز به نقد و نقادی می‌پردازند سوال می کنم که در تلویزیون فعلی ما به سراغ چه مضامینی می توان رفت که دردسرساز نشود و اساسا چگونه باید طنز کار کرد و روی کدام سوژه ها می شود دست گذاشت؟

مجموعه طنز آیتمی «کرکره» به تهیه کنندگی محمدنجار صراف و کارگردانی هادی حجازی فر نوروز ۹۳ از شبکه ۳ پخش شد. از بازیگران این مجموعه می توان به محمد بحرانی،امیر سلطان احمدی، گیتی قاسمی، محمد عسگری، مهدی شاه پیری، مهدی فرشید سپهر،مهرداد باقری، مهرداد حق شناس، مجتبی معاف، میثم کریم پور، یوسف دریا دل، اصغر حساس، رضا تهی دست، معصومه کاظمی،علیرضا کی منش، مجید نظیمی آرانی، سارا فرزاد فر،هادی حجازی فر، سیما بلوری ،امیر غریب زاده، شیما عرب، نوید فیاض،هادی اسفندیاری،حسن ابوالحسنی ،آزیتا آذربو،سیاوش قاسمی ،نجمه قادری ،فرهاد تفرشی ،مهدی طلا جوی  و سعید رمضان پور اشاره کرد.

  Comments ()
کانون تبلیغاتی هنر خلیج فارس by: بی نام

وب سایت رسمی :کانون تبلیغاتی هنر خلیج فارس

http://persiangulfart.persianblog.ir/

  Comments ()
Recent Posts مجری ویتامین خ مجری ویتامین خ ویتامین خ سیاوش قاسمی با انرژی وارد کار شد مجری ویتامین خ سیاوش قاسمی عکس سیاوش قاسمی سریال چارسو شو شبهای کیش فیلمهای سیاوش قاسمی
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی