بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive امرداد ٩٦ تیر ٩٦ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
تهمینه میلانی هفت by: بی نام
تهمینه میلانی جیرانی را به دردسر انداخت
پس از حرف‌های غیرمنتظره‌ای که شب گذشته در برنامه‌ی زنده‌ی «هفت» از زبان تهمینه میلانی به میان آمد خبرگزاری فارس گزارشی با عنوان «پخش زنده از برنامه «هفت» گرفته می‌‌شود» منتشر کرد.

فارس نوشت: «شاید وقت آن رسیده که مدیران شبکه سوم سیما، به دلیل برخوردهای گاه دور از عرف و ادب و نیز پیچیدگی‌های اجرای زنده برنامه در حیطه فرهنگ و سینما و حضور افرادی با دیدگاه‌های مختلف، به پخش برنامه «هفت» به صورت گلچین شده (مثل سایر برنامه‌های نقد و بررسی سیما) بسنده کنند.

به نظر می‌رسد طرح مباحث شخصی و دور از عرف در برنامه دیشب «هفت» از سوی «تهمینه میلانی» کارگردان فیلم «یکی از ما دو نفر» مسئولان شبکه سوم سیما را مجاب کرده باشد که در روی آنتن رفتن این برنامه به صورت زنده تجدیدنظر کنند.

البته شاید در برنامه آخر «هفت» نتوان کارگردان «یکی از ما دو نفر» را مقصر جلوه داد. به هر حال او از کنار خیابان به استودیوی برنامه «هفت» نیامده و به این برنامه دعوت شده است. با این وصف، قطعا تقصیر متوجه کسانی است که در یک برنامه زنده، تریبون را اینگونه در اختیار فیلمسازی قرار می‌دهند که ظاهرا با خطوط قرمز گفتاری آشنا نیست که اگر بود، در توجیه نگرش‌ خود به روابط زن و مرد در فیلمش، عنوان نمی‌کرد که «همه ما ایرانی‌ها دچار عقده هستیم!» و به پاک‌نمایی فضای زندگی و روابط در جامعه غربی نسبت به جامعه ایرانی (آن هم به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده توسط کمیته!) اصرار بورزد که قطعا ناشی از دیدگاه شخصی اوست اما جای طرح دیدگاه‌های شخصی این فیلمساز اگر در فیلمش باشد ( که تا حدودی هست) اما نمی‌تواند در تریبون رسمی و زنده صداوسیما باشد.

جالب آن که «لج و لج‌بازی» کارگردانان و منتقد این برنامه که در قالب یک زورآزمایی عجیب موجب می‌شود که مهمانان برنامه هر هفته در اندیشه خواباندن مچ «مسعود فراستی»‌ باشند، دیگر برنامه «هفت» را به یک برنامه مفرح بدل ساخته تا برنامه تخصصی.

چنان چه در برنامه شب گذشته نیز کارگردان به منتقد می‌گوید: «شما زن را نمی‌شناسی و شناخت درستی از شخصیت زن نداری» و مجری برنامه در دفاع از منتقد خود در برنامه زنده سیما می‌گوید: «آقای فراستی زن را خیلی هم خوب می‌شناسد چون دو تا زن داشته!»... همچنان که در برنامه هفته گذشته «مسعود فراستی» در مقابل «مسعود ده‌نمکی» در جایی که گفت «من از فیلم تو این‌ها را نمی‌فهمم» پاسخ شنید که «اگر این همه از فیلم من نمی‌فهمی بهتر است به دکتر مراجعه کنی!».و این فرهنگی است که در برنامه پربیننده 90 نیز علی‌رغم فضای ورزشی‌اش نیز وجود ندارد!

شاید وقت آن رسیده که به دلیل برخوردهای گاه دور از عرف و ادب منتقد برنامه (که موجب عذرخواهی سازندگان برنامه «هفت» نیز شده است) و نیز پیچیدگی‌های اجرای زنده برنامه در حیطه فرهنگ و سینما و حضور افرادی با دیدگاه‌های مختلف، مدیران شبکه سوم سیما، به پخش برنامه «هفت» به صورت گلچین شده (مثل سایر برنامه‌های نقد و بررسی سیما) بسنده کنند تا لااقل جمعه شب‌ها، مخاطبان سیما و البته سینمای ایران، کم‌تر در معرض جدل‌های بی‌فایده و اظهارنظرهای شخصی افراد در قالب یک برنامه تخصصی سینمایی باشند.»
  Comments ()
Recent Posts مجری ویتامین خ ویتامین خ ویتامین خ عکس مجری ویتامین خ سیاوش قاسمی مهران مدیری اسطوره عکس سیاوش قاسمی دیدار خیرخواهانه ی تیم فوتبال هنرمندان و تیم پیشکسوتان پرسپولیس سیاوش قاسمی در ملایر سیاوش قاسمی ستاره بیست گرفت
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی