بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive اردیبهشت ٩٥ فروردین ٩٥ اسفند ٩٤ بهمن ٩٤ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
  by: بی نام
تهران 1500، بغض، برف روی کاج‌ها، صداست که می ماند,آزمایشگاه،‌ میگرن و ...
اسامی فیلم‌ اولی‌های جشنواره سی‌ام فجر اعلام شد

خبرگزاری فارس: فهرست آثار انتخاب شده برای شرکت در بخش مسابقه فیلم‌های اول (نگاه نو) سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام شد.

خبرگزاری فارس: اسامی فیلم‌ اولی‌های جشنواره سی‌ام فجر اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سی‌امین جشنواره فیلم فجر، اسامی این 22 فیلم که توسط هیئت انتخاب این بخش (متشکل از عزیزالله حمیدنژاد، حبیب‌‌الله کاسه‌ساز، علی رفیعی، علیرضا سجادپور، جواد طوسی، جلیل عرفان‌منش، مینو فرشچی، بهمن حبشی و حمید نعمت‌الله) انتخاب شده‌اند، به شرح زیر است:

1- آزمایشگاه (حمید امجد)/ تهیه‌کننده: محمد احمدی
2- برف روی کاج‌ها (پیمان معادی)/ تهیه‌کننده: سیدجمال ساداتیان
3- بغض (رضا درمیشیان)/ تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی
4- پنجشنبه آخر ماه (ماشاالله شاهمرادی‌زاده)/ تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری
5- پیشونی سفید (سیدجواد هاشمی)/ تهیه‌کننده: سیدمسعود اطیابی
6- تهران1500 (بهرام عظیمی)/ تهیه‌کننده: عبدالحسین ابوالحسنی- محمد ابوالحسنی
7- داستان سامرا (انیمیشن) (حسین سلطانی و وحید چالاک)/ تهیه‌کننده: مجید اسماعیلی
8- دزدان خیابان جردن (وحید اسلامی)/ تهیه‌کننده: داریوش بابائیان
9- رضا هرگز نمی‌خوابد (رضا عطاران)/ تهیه کننده: محمدرضا تخت‌کشیان
10- رهاتر از دریا (حمید طالقانی)/ تهیه‌کننده: عباس جهانبخش- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
11- زبان مادری (قربان محمدپور)/ تهیه‌کننده: حسین زندباف
12- سرزمین خواب (انیمیشن) (علی لطفی)/ تهیه‌کننده: علی لطفی – شبکه دو
13- سلام بر فرشتگان (فرزاد اژدری)/ تهیه‌کننده: حسن علیمردانی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
14- صداست که می‌ماند (سعید چاری)/ تهیه‌کننده: هادی مشکات
15- عطر ولایت (انیمیشن) (مسعود صمدی)/ تهیه‌کننده: مسعود صمدی
16- فیلادلفی (سیدمجتبی اسدی‌پور و اسماعیل رحیم‌زاده)/ تهیه کننده: عزت الله جامعی ندوشن - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
17- قبلیه من (غلامرضا آزادی)/ تهیه‌کننده: فریال بهزاد
18- گیرنده (مهرداد غفارزاده)/ تهیه‌کننده: محمد قهرمانی و مرکز گسترش
19- من همسرش هستم (مصطفی شایسته)/ تهیه کننده: مرتضی شایسته
20- میگرن (مانلی شجاعی‌فرد)/ تهیه‌کننده: مجید آقاگلیان و حمید آقاگلیان
21- همه چی آرومه (مصطفی منصوریار)/ تهیه‌کننده: امیر سمواتی
22- دوباره با هم ( روزبه حیدری) / تهیه‌کننده: جمشید حیدری
 انتهای پیام/ی

  Comments ()
Recent Posts سیاوش قاسمی عکس سیاوش قاسمی سریال چارسو شو شبهای کیش فیلمهای سیاوش قاسمی عکس سیاوش قاسمی دیدار خیرخواهانه ی تیم فوتبال هنرمندان و تیم پیشکسوتان پرسپولیس سیاوش قاسمی در ملایر سیاوش قاسمی ستاره بیست گرفت کنسرت خنده محمود آباد
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی