بی نام
Contact me
My Profile
Blog Author(s) بی نام
Previous Months Home Archive امرداد ٩٦ تیر ٩٦ شهریور ٩٤ اردیبهشت ٩٤ آبان ٩۳ شهریور ٩۳ تیر ٩۳ اردیبهشت ٩۳ فروردین ٩۳ اسفند ٩٢ بهمن ٩٢ دی ٩٢ آذر ٩٢ آبان ٩٢ مهر ٩٢ شهریور ٩٢ امرداد ٩٢ تیر ٩٢ دی ٩۱ آبان ٩۱ مهر ٩۱ شهریور ٩۱ تیر ٩۱ خرداد ٩۱ اردیبهشت ٩۱ فروردین ٩۱ اسفند ٩٠ بهمن ٩٠ دی ٩٠ آذر ٩٠ مهر ٩٠ شهریور ٩٠ امرداد ٩٠ تیر ٩٠ خرداد ٩٠ اردیبهشت ٩٠ فروردین ٩٠ اسفند ۸٩ بهمن ۸٩ دی ۸٩ آبان ۸٩ مهر ۸٩ شهریور ۸٩ امرداد ۸٩ تیر ۸٩ خرداد ۸٩ اردیبهشت ۸٩ فروردین ۸٩ اسفند ۸۸ دی ۸۸ آذر ۸۸ آبان ۸۸ مهر ۸۸ امرداد ۸۸ تیر ۸۸ خرداد ۸۸ اردیبهشت ۸۸ فروردین ۸۸ اسفند ۸٧ بهمن ۸٧ دی ۸٧ آذر ۸٧ آبان ۸٧ مهر ۸٧ شهریور ۸٧ امرداد ۸٧ تیر ۸٧ خرداد ۸٧ اردیبهشت ۸٧ فروردین ۸٧ اسفند ۸٦ بهمن ۸٦ دی ۸٦ آذر ۸٦ آبان ۸٦ شهریور ۸٦ خرداد ۸٦ اردیبهشت ۸٦ فروردین ۸٦ اسفند ۸٥ بهمن ۸٥ More ...
      سیاوش قاسمی ()
فیلم حاشیه ساز by: بی نام

گزارش خبرنگار مهر, نشست رسانه ای فیلم سینمایی "صداست که می ماند" به کارگردانی سعید چاری بعد از نمایش فیلم در سالن همایش های برج میلاد برگزارشد.دراین نشست که به دلیل تاخیر در نمایش فیلم دیرتر از معمول آغاز شد کارگردان فیلم، تورج نصر و سیاوش قاسمی بازیگران و مجری طرح و سرمایه گذار فیلم حضورداشتند. محمود گبرلو اجرای این جلسه را بر عهده داشت.

 در ابتدا چاری بعد از عذرخواهی از اتفاقاتی که در زمان نمایش فیلم رخ داده بود گفت: قرار بود اولین نمایش فیلم روز 18 بهمن ماه در سینما فلسطین باشد به همین دلیل فیلم با نواقص و بدون موسیقی پخش شد. برای تماشای فیلم به این شکل از همه عذرخواهی می کنم.

  تورج نصر بازیگر فیلم نیز توضیح داد: امیدوارم کپی فیلم به زودی آماده شود و در نمایشهای بعدی این فیلم بدون مشکل به نمایش درآید.

گزارش تصویری/ نشست خبری فیلم سینمایی صداست که می ماند
نشست خبری فیلم سینمایی صداست که می ماند به کارگردانی سعید چاری در پنجمین روز از سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران رسانه ها در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

عکس / آرمین کرمی

  

سیاوش قاسمی یکی دیگر از بازیگران فیلم بعد از بیان این نکته که جای فیلم "آزاد راه" عباس رافعی در جشنواره امسال خالی است، گفت: متاسفانه در زمان تولید این فیلم سینمایی پدر آقای چاری سکته مغزی و قلبی کردند اما با وجود مشکلات، ایشان فیلم را به پایان رساندند. از چاری برای اینکه از من در فیلمش استفاده کرده است سپاسگزارم.

  

چاری در ادامه جلسه توضیح داد: در این فیلم از کاراکترهای انیمیشنی دهه 60 مثل "شیپورچی" و "یوگی" استفاده کردیم. این فیلم برای کودکان قدیم ساخته شده بنابراین در آن اصول مخصوص فیلم های کودک را رعایت نکردیم.

 

 وی افزود: هدف ما از ابتدا ساخت فیلم کودک نبود. من با کاراکترهای فیلم خاطره داشتم و با آنها بزرگ شدم. می خواستم با این فیلم بعد از 20 سال صدای این شخصیتها را زنده نگه دارم.

 

 

چاری درپاسخ به سوال چند خبرنگار که درباره به کار بردن الفظ رکیک و ناسزا از وی سوال کردند گفت: من متوجه نمی شوم منظور از فحش های رکیک در فیلم چیست. چون ما تمام ممیزی هایی را که از طرف ارشاد به ما ابلاغ شده است رعایت کردیم. و خارج از عرف و به دور از خط قرمزها جمله ای در فیلم به کار برده نشده است.

 وی افزود: فیلم هایی می بینیم که بسیار ازالفاظ نامناسب در آنها استفاده می شود. اگر ایراد فیلم فقط در این نکته است که ما خوشحالیم چون می توان به راحتی و با دوبله مجدد آنها را رفع کرد. هدف فیلم این بود که نشان دهد این صداست که باقی می ماند و فکر می کنم باید از فیلم هایی اینچنینی که ترکیبی انیمیشن و رئال هستند حمایت کرد.

  Comments ()
Recent Posts مجری ویتامین خ ویتامین خ ویتامین خ عکس مجری ویتامین خ سیاوش قاسمی مهران مدیری اسطوره عکس سیاوش قاسمی دیدار خیرخواهانه ی تیم فوتبال هنرمندان و تیم پیشکسوتان پرسپولیس سیاوش قاسمی در ملایر سیاوش قاسمی ستاره بیست گرفت
My Tags  
My Friends پدر دوربین مخفی ایران استاد امیرحسین قهرائی عباس رافعی ( کارگردان - نویسنده و تهیه کننده سینما) شکلات تلخ جدیدترین عکسها و خبرها از مهران مدیری مجله سینمایی هفت ساغر تب باران وبلاک آرمیتا مرادی (بازیگر) گل آقای جوان همدان سهند جاهدی (شیطون - جذاب - بانمک) فاطیما بهارمست روستای زیبای سرشک عکس بازیگران نوجوان مصاحبه با هنرمندان اصغر نعیمی