روزنامه جام جم

جام جم:سيروس مقدم ، کارگردان سريال موفق اغماء اين روزها پشت دوربين يک فيلم تلويزيوني ايستاده است.
فيلم تازه سيروس مقدم «نيلوفر کبود» نام دارد و در گروه فيلم و سريال شبکه 3 سيما و به تهيه کنندگي بهروز مفيد آماده مي شود. بهروز مفيد در ماه رمضان امسال تهيه کنندگي سريال يک وجب خاک را به عهده داشت. نويسندگي فيلمنامه اين فيلم را علي اکبر محلوجيان به عهده دارد که از او سريال ديدني زيرتيغ را ديده ايم. فيلمنامه اين فيلم ، براساس طرحي از نيوشا صدر نوشته شده است.
در اين فيلم که تصويربرداري آن ، ديروز آغاز شده است ، مريم کاوياني ، نگار فروزنده ، مليکا ناظري ، سياوش قاسمي و حسن پورشيرازي به ايفاي نقش خواهند پرداخت.
تصويربرداري اين فيلم تلويزيوني در منطقه اي در جنوب تهران آغاز شده و طي برنامه ريزي هاي انجام شده تا 25 روز ديگر به اتمام خواهد رسيد و تمام لوکيشن هاي آن نيز در تهران خواهد بود.«نيلوفر کبود» داستاني اجتماعي دارد. اين فيلم ، داستان مرد متمولي به نام کرامت را روايت مي کند که موقعيت خوبي در جامعه دارد، او با کمک منشي و مشاورش دست به کلاهبرداري بزرگي مي زند و در همين حال ، خبر غير منتظره مرگ او همه جا مي پيچد.
در ساخت اين فيلم ، امير معقولي (تصويربردار)، افشين سنگ چاپ (دستيار اول و برنامه ريز)، مهدي بداقي (طراح صحنه و لباس)، بابک شعاعي (طراح گريم)، سيد فرشيد احمدي (صدابردار)، پريسا افخمي (عکاس)، فهميه کمالي (منشي صحنه) و سپيده کامراني (روابط عمومي) همکاري مي کنند.
از سيروس مقدم پيش از اين سريال هاي نرگس ، دريايي ها، پليس جوان و... را ديده ايم.   http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=226245&t=tvr

/ 4 نظر / 9 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

jang bogo

jang bogo

shoma hast yek bazi kone khoob