شاپور قریب فیلم سینمایی ملاقات را کلید زد

 
حضور شاپور قریب پشت دوربین؛
فیلم 3 اپیزودی «ملاقات» از «ایستگاه آخر» شروع شد

خبرگزاری فارس: فیلمبرداری فیلم سه اپیزودی «ملاقات» عصر امروز با تجلیل از «شاپور قریب»، با حضور «عباس رافعی»، «هادی مقدم دوست»، سایر بازیگران و عوامل فیلم و خبرنگاران، با کلید خوردن دوربین فیلمبرداری توسط این کارگردان آغاز شد.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، عصر امروز «شاپور قریب» به رسم کسوت، سکانسی نمادین را با بازی «ستاره اسکندری» کلید زد و در ادامه این پروژه با آغاز اپیزود «چسب زخم» ادامه خواهد یافت.
بنا بر این گزارش، این پروژه را سه کارگردان از سه نسل متفاوت به تهیه کنندگی «عباس رافعی» آن را می‌سازند.
بنابراین گزارش، فیلم سه اپیزودی «ملاقات» شامل اپیزود «چسب زخم» به نویسندگی و کارگردانی «هادی مقدم دوست»، اپیزود «ملاقات» نوشته «محمود خداکریم» و کارگردانی «عباس رافعی» و اپیزود «ایستگاه آخر» نوشته «عباس رافعی» و کارگردانی «شاپور قریب» خواهد بود.
مسعود دلیری به عنوان (مدیر تولید)،‌ محمدرضا میرزامحمدی (طراح صحنه و لباس)، محمد قومی (طراح گریم)، فرامرز روشنایی (مدیریت تشریفات) و شهرام متولی‌باشی (صدابردار) با این فیلم همکاری دارند.
به گزارش فارس، «ملاقات» نگاهی متفاوت و از زوایای مختلف به مسئله زندگی و مرگ است.
گزارش مشروح این افتتاحیه فردا منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/ا-65
شاپور قریب فیلم سینمایی ملاقات را کلید زد

گزارش تصویری/ آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی ملاقات

 

 

گزارش تصویری: آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی ملاقات 

 

آغاز تصویربرداری فیلم سینمایی ملاقات

شاپور غریب کارگردان - حسن کریمی مدیر فیلمبرداری سینما - عباس رافعی تهیه کننده

 

محمود بهرامی بازیگر قدیمی درگذشت
 
جام جم آنلاین: محمود بهرامی بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در سن73سالگی، دارفانی را وداع گفت.

به گزارش  فارس، محمود بهرامی که در بیمارستان لبافی‌نژاد بستری بود به دلیل عارضه ریوی دارفانی درگذشت.

محمود بهرامی که سابقه پیوند کلیه داشته و از این بابت ناراحتی داشته، به خاطر عفونت ریه سه هفته در بخش‌های عمومی بیمارستان شهید لبافی‌نژاد تحت درمان بوده و ده روز نیز در بخش مراقب‌های ویژه این بیمارستان بستری بوده

مرحوم بهرامی، در سال 1316 در شهر تویسرکان متولد شد. آغاز فعالیت هنری وی از سال 1334 با قصه نویسی در نشریات مختلف بود. همچنین بازی در سینما را از سال 1350 شروع کرد.

ازدواج در وقت اضافه آخرین کار وی بود که اخیرا در سینماها اکران شد.

آقای هفت رنگ، اگه می تونی منو بگیر، راننده تاکسی، چند می‌گیری گریه کنی، قلقلک، اسپاگتی در هشت دقیقه، بله برون، سیزده گربه روی شیروانی، گاهی به آسمان نگاه کن، بازیگر، شهردار مدرسه، ماه پیشونی، من زمین را دوست دارم، جیب‌برها به بهشت نمی‌روند، مخترع 2001 ، رنو تهران ـ 29 ، بازی تمام شد، دستمزد، سال‌های خاکستری، خارج از محدوده، مسافران مهتاب، مدار بسته، پیک جنگل از کارهای این بازیگر در فیلم‌های پس از انقلاب به شمار می‌آیند.

از آخرین فعالیت‌های تلویزیونی می‌توان به تله‌فیلم «جفت پوچ» و سریال‌ «بزنگاه» اشاره کرد.

مراسم تشییع پیکر این بازیگر پنج‌شنبه 17 تیر از ساختمان شماره 2 خانه سینما به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 35 بازدید
جمشیدی

با سلام و احترام[گل][گل][گل] شادی روح این هنرمند فرهیخته و بزرگ فقیدوهمه هنرمندان عزیزی که دیگر در بین ما نیستند صلوات[گل][گل][گل] هنرمندی کوچک از دیار پاک تویسرکان[گل]

جمشیدی

با سلام و احترام[گل][گل][گل] شادی روح این هنرمند فرهیخته و بزرگ فقیدوهمه هنرمندان عزیزی که دیگر در بین ما نیستند صلوات[گل][گل][گل] هنرمندی کوچک از دیار پاک تویسرکان[گل]