به یاد خسرو شکیبایی

سلام.            

 چرا  نتوانستم مقابلش بازی کنم چرا به آرزوی دیرینه ام نرسیدم چرا این فرصت را به من ندادی تا درکنارش یاد بگیریم درصدی را از این امواج بازیگری. باورم نمی شود که دیگر صدای زیبایش را  نمی شنوم.

وقتی برای قرار داد سریال جدیدم به دفتر تولید رفتم و از بازیگران  دیگری که قرار است در این سریال بازی کنند پرسیدم هیچ چیزی برام جذاب تر از این نبود که قرار است هم بازی مرحوم خسرو شکیبای باشم .اما چه افسوس که اجل فرصت نداد و این افتخار از من دریغ  شد ، خسرو شکیبایی سهراب سینمای ایران به ملکوت پیوست.با رفتن زنده‌یاد «خسرو شکیبایی» از بین ما، کمر یک نوع بازیگری استادانه، در سینمای ایران شکست. سبکی که خود او مبدع آن بود و این سبک،چیزی جز ارائه یک بازی راحت و بی‌پیرایه جلوی دوربین نبود.
                                                                                                                 روحش شاد

/ 5 نظر / 11 بازدید
علی وزینی

ممنون که جوابمو دادید

علی وزینی

ممنون که جوابمو دادید

لادن صحرایی

[لبخند]سلام و خسته نباشيد مرسي خوشحالم كردي دستت درد نكنه شما رو لينك كردم و مرا لينك كن خوشحال ميشم. خيلي خوشحال ميشم انشالا يك روز باهم همكاري داشته باشيم.راستي استاد عزيز خسرو شكيبايي خيلي زود پيش ما رفت و به شما تسليت ميگويم.من دوتا فيلم با اون همكاري بوديم من دستيار صحنه ولباس كارميكردم.و از اون خاطره ها خوبي زياد دارم ميخوام خاطره اون بنويسم .اما چندروز دگه ميذارم توي وبلاگم چون اصلا حالم خوب نيست.راستي يكشنبه ميرم تشييع آقاي شكيبايي.چون بهترين همكارم بود دوستش داشتم خداروحش شاد و يادش گرامي باد.[گریه]

لادن صحرایی

بازهم سلام لطف كنيد شماره تون بديد داشته باشم خوشحال ميشم. شماره ام داشته باش منتظرتم. 09125549639 به اميدديدار[گل][شوخی] لطفا اينو خوندي تاييد نكنيد حذف كن شماره ام يادداشت كنيد متشكرم.

آتنا

[ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ]