سیاوش قاسمی تکذیب کرد

سیاوش قاسمی، بازیگر سینما و تلویزیون، تقلید صدای 'عادل فردوسی‌پور' و 'علی دایی' را که اخیرا در فضای رسانه‌ای و گوشی‌های تلفن همراه منتشر شده است، تکذیب کرد

چکیده

 

عکس
متن
خبرگزاری فارس نوشت:
این بازیگر سینما با بیان این مطلب اظهار داشت: مدتی است که تقلید صدای "عادل فردوسی‌پور" و "علی دایی" در موبایل‌ها شنیده می‌شود که تقلید این صداها را به بنده نسبت داده‌اند، من هم اینجا به مردم خوب کشورمان عرض می‌کنم که من تنها در سریال " 3-5-2 " به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، فیلم سینمایی "صداست که می‌ماند" به کارگردانی سعید چاری و فیلم تلویزیونی "تهرانپارس" به کارگردانی صالح دلدم، جای این دو شخصیت بزرگوار مملکتم بازی و صحبت کرده‌ام نه هیچ جای دیگر.

وی خاطرنشان کرد: من به خودم اجازه نداده‌ام در مراسم‌هایی که در اعیاد بزرگمان برگزار می‌شود، جای این دو شخصیت بزرگوار صحبت کنم، چون من بازیگر هستم، اصولاً کسی نیستم که به استیج بروم و از این کار پول در بیاورم مثل بعضی دوستان که الان صاحب همه چیز شده‌اند. بنابراین با کسانی که این کار را انجام می‌دهند مطمئن باشند برخورد قضایی خواهد شد و از آن‌ها شکایت خواهم کرد.

اخیرا تقلید صداهایی از عادل فردوسی‌پور و علی دایی در فضای رسانه‌ای و گوشی‌های موبایل منتشر شده است که بخشی از آن به سیاوش قاسمی نسبت داده شده است.
/ 0 نظر / 11 بازدید