تدوین "میراث" به پایان رسید

تدوین "میراث" به پایان رسید
تدوین "میراث" از مجموعه تلاقی توسط مجید شتی به پایان رسید.

 

عباس رافعی تهیه کننده مجموعه "تلاقی" در گفتگو با خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: تدوین "میراث" از مجموعه "تلاقی" توسط مجید شتی و به کارگردانی جواد رجب زاده به پایان رسید.
وی در مورد داستان این فصل از مجموعه تلاقی افزود: "میراث" حکایت دو گروه است که هر کدام برای یافتن گنج در کاروانسرا حضور دارند تقابل گروهی که برای دستیابی به گنجی موهوم که تصور می‌کنند باید در گوشه ای از کاروانسرا باشد که صاحب کاروانسرا با یادآوری سخنان پدرش، در پی یافتن اشیای ارزشمند قیمتی بعنوان میراث بجای مانده از گذشتگان خود می‌باشد در فصل "میراث" روایت می‌شود.
رافعی اظهار داشت: "عباس شجاع"،"سیاوش قاسمی" و "معصومه آباده" بازیگرانی هستند که علاوه بر بازیگران ثابت مجموعه در این فصل به ایفای نقش پرداختند.
این تهیه کننده بیان داشت: بازیگران ثابت مجموعه "مهدی فقیه"، "فاطمه طاهری"، "پریسا گل دوست"، "جمال خلیلی"، "ساناز زرین مهر"، "فربد تجویدی"، "روح اله سلطانی"، "ابراهیم ابراهیمی"، "منصور ایلخانی" و "جواد میرزایی" به ایفای نقش پرداختند.

از همین مجموعه تاکنون فصل های جهیزیه، در همین حوالی در برابر باد، رو به آسمان، پاسگاه و مسافران به اتمام رسیده است.

مجموعه تلاقی در راستای توجه رسانه ملی به فرهنگ های ایرانی و لزوم احترام متقابل تولید و برای گروه اجتماعی شبکه اول سیما تهیه می‌شود./ی2

 

/ 0 نظر / 10 بازدید