تصویربرداری سریال «مکتب‌خانه غیر‌انتفاعی» به پایان رسید

به کارگردانی عیسی یوسفی‌پور؛
تصویربرداری سریال «مکتب‌خانه غیر‌انتفاعی» به پایان رسید

خبرگزاری فارس: تصویربرداری سریال «مکتب‌خانه غیر‌انتفاعی» به تهیه‌کنندگی حسین باقری‌طار و کارگردانی عیسی یوسفی‌پور به پایان رسید.


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، با فیلمبرداری قسمت‌های مربوط به لوکیشن «خانه دردونه» واقع در ستارخان با بازی سیاوش قاسمی، محسن قاضی‌مرادی و فاطمه طاهری، تولید این سریال به پایان رسیده و به‌زودی وارد مراحل فنی خود خواهد شد.
طی چند روز آینده صداگذار و آهنگساز این سریال نیز مشخص خواهد شد تا «مکتب‌خانه غیر‌انتفاعی» هرچه زودتر آماده نمایش شود.
بر اساس این گزارش، این سریال با کاری متفاوت برای اولین بار در قالب سریال داستانی از آموزش حروف الفبا تا چگونگی رفتارهای کودکانه و نقش‌پذیری آن‌ها در محیط مدرسه و خانه از همسالان و بزرگان را به زبان طنز جلوی دوربین می‌برد.
«دُردونه» با بازی سیاوش قاسمی کودکی است 27 ساله. او هر سال برای درس خواندن به مدرسه رفته اما به‌خاطر نداشتن اعتماد به‌نفس و تنبلی پا به فرار گذاشته است. دُردونه دائم در خیال به سر می‌برد و دنیای قصه را دوست دارد تا این که توسط نقاشی پدربزرگش با بازی محسن قاضی‌مرادی به گذشته رفته و با بچه‌های روستا وارد مکتب‌خانه می‌شود.
در این فیلم بازیگرانی چون محسن قاضی‌مرادی، عباس محبی، فاطمه طاهری، شهرام لاسمی، محمد بحرانی، امیر سلطان‌احمدی، شهرام قاصد‌زاده، با حضور حسین رفیعی، رامین ناصر‌نصیر، رابعه اسکویی و سیاوش قاسمی در این سریال نقش‌آفرینی خواهند کرد.
عوامل تولید این پروژه عبارتند از: تهیه‌کننده: حسین باقری‌طار، کارگردان هنری: عیسی یوسفی‌پور، کارگردان تلویزیونی: سیما ایلخان، نویسندگان: عیسی یوسفی‌پور و زهرا الفت، مجری طرح: سمیه عبدالله‌زاده، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سپیده کامرانی‌فر، مدیر تولید: سهیلا کاشفی، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، طراح صحنه و لباس: محمدرضا میرزامحمدی، موسیقی: رضا شعبانی، تدوین: مرتضی بیاتی، صدابردار: کوروش ناجی، طراح گریم: همایون نوذر، تصویربرداران: محمدعلی اسفندیاری، محمدرضا دانشور، مهدی عفتی و عکس: مرتضی بیاتی.
انتهای پیام/ا

/ 0 نظر / 43 بازدید