فیلم سینمایی "قلقلک" به کارگردانی مسعود نوابی دوم فروردین ساعت 20:15

فیلم سینمایی "قلقلک" به کارگردانی مسعود نوابی دوم فروردین ساعت 20:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. قلقلک" داستان دو آدم آسمان‌جل است که تصمیم می گیرند یک داور بین‌المللی فوتبال را بدزدند و در این میان اتفاقاتی برای آنها رخ می‌دهد.


بیژن امکانیان، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، رضا شفیعی جم، سحر ولدبیگی، الیزابت امینی، ساعد هدایتی، ابراهیم آبادی ، سیاوش قاسمی و بهمن هاشمی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. بیژن امکانیان، حسین مثقالی و قربان محمدپور فیلمنامه‌نویسان، مجتبی رحیمی مدیر فیلمبرداری، حسن ایوبی تدوینگر و فردین خلعتبری آهنگساز فیلم هستند.

/ 4 نظر / 10 بازدید
باس

سلام شما تو فیلم سفر به تاریکی که ماله فریدون جیرانی هست بازی کردین؟ پس حتما با پولاد کیمیایی هم که تو این فیلم بازی کرده هم بازی بودین میشه از این فیلم عکسی تو وبتون بزارین(پشت صحنه.جلوی صحنه)اگه میشه از عکس از پولاد هم بزارین چون من خیلی دوستش دارم

میثم(عشق من سینما)

هه 70 در ایران که بازه زمانی بعد از جنگ ایران و عراق و دوره رهبری جدید بود، با کورسوهای امیدی که در بخش های فرهنگی شکل گرفت و مشخصا با تولید و پخش مجموعه های تلویزیونی طنزی چون "ساعت خوش" در ذهن ایرانیان نقش بسته است. داوود اسدی یکی از نویسندگان و بازیگران اصلی آن مجموعه ها و "ساعت خوش" بود. او بامداد امروز(شنبه) سوم فروردين ماه 87 در سن 38 سالگي بر اثر سكته قلبي در گذشت. اسدي كه پس از بازي در مجموعه‌ي تلويزيوني «ساعت خوش» به كارگرداني مهران مديري در سال 1373 و همكاري با بازيگراني چون نصرالله رادش، نادر سليماني، سعيد آقاخاني، رضا عطاران، ارژنگ اميرفضلي، رضا شفيعي جم و حميد لولايي به چهره‌اي شناخته شده براي بسياري از بينندگان تلويزيوني و خصوصا جوانان تبديل شده بود، طي سال‌هاي اخير كمتر به ايفاي نقش در سريال‌ها پرداخت. وي بهمن ماه 86 در مجموعه تلويزيوني «خط شكن» به كارگرداني مسعود تكاور ايفاي نقش كرد. آخرين فعاليت هنري داوود اسدي در عرصه سينما و تلويزيون نيز بازي در مجموعه «تلفن همراه» به كارگرداني مسعود تكاور بوده و يك روز از بازي وي در اين سريال 20 قسمتي نيز ب

h.kr

سلام سياوش جان! من يه تودشكيم و افتخار مي كنم كه تودشك ما هنرمندايه بزرگي مثل شما داره. بازيه شما را تو سينمايي قلقلك ديدم وكلي به خودم باليدم. واقعاً خوشحالم. مي دونم سرتون شلوغه ولي اگه فرصت كردين يه سر به وب من بزنين خيلي خوشحال ميشم . البته الانم خوشحالم كه دارم با شما حرف مي زنم. وب من موضوعش معماريه.حتماً در رابطه با ارتباط سينما و معماري هم مي نويسم. سرتونا درد آوردم. اي شالله كه موفقيت شما را هر روز بيشتر از پيش ببينم.