تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مدرسه» به نیمه رسید

کیومرث ملک مطیعی جایگزین مهران رجبی شد؛

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مدرسه» به نیمه رسید

خبرگزاری فارس: تصویربرداردی مجموعه تلویزیونی «مدرسه» به

کارگردانی «داریوش یاری» به نیمه رسید.

 

«بهروز مفید» که تهیه کنندگی مجموعه تلویزیونی «مدرسه» را بر عهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تصویربرداری سریال در حال حاضر در لوکیشن اصلی آن که مدرسه‌ای به نام «هدف» است، ادامه دارد و تا به حال حدود نیمی از آن به پایان رسیده است.
وی افزود: مونتاژ کار نیز به زودی آغاز خواهد شد و عهده دار آن «محمد یار محمدلو» است که در حال حاضر مشغول تدوین سریال «مامور بدرقه» است و با پایان یافتن آن تدوین «مدرسه» را آغاز خواهد کرد.
وی در ادامه گفت: بازیگرانی نظیر فروس کاویانی و علی اوسیوند در حال حاضر مشغول بازی هستند ضمن اینکه «کیومرث ملک مطیعی» جایگزین «مهران رجبی» در این سریال شد.
مفید تصریح کرد: سریال «مدرسه» در 39 قسمت برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود و فیلمنامه آن توسط سیاوش و محمود طالبیان نوشته شده است.
بنابر این گزارش، در مجموعه تلویزیونی «مدرسه» بازیگرانی چون کیومرث ملک مطیعی (بابا رحیم)، اصغر نقی‌زاده(ناظم)، فردوس کاویانی(مدیر)، علی اوسیوند(معلم حرفه‌وفن)، رضا توکلی(پدر پویا)، سیاوش قاسمی(معلم ورزش)، احمد یاراحمدلو(کیهان، معلم ادبیات)، سیدجواد زیتونی (معمار)، بهزاد رحیم‌خانی(پدر یزدانی)، عباس محبوب(شاهرخ)، ارسلان اولیایی(هادی)، میلاد مرادی‌نسب(شاهین)، بهنام داوری(فرشید) و سهند جاهدی(پوریا) ایفای نقش می‌کنند

داستان سریال «مدرسه» درباره دانش آموزان کلاس سوم (ج) مدرسه راهنمایی چمران است که دردسرها و مشکلاتی را برای مدرسه ایجاد کرده‌اند.
کیهان، معلم جدید ادبیات است که در میانه سال جایگزین معلم قبلی که دیگر حاضر به حضور در این کلاس نبوده‌می‌شود و شرایط مدرسه را تغییر می‌دهد...

/ 7 نظر / 9 بازدید
علي وزيني-گل آقاي جوان همدان

سلام سر زدم بگم هنوز هم اخبارتون رو دنبال می کنیم راستی دیگه به ما سر نمی زنید ما روفراموش کردید؟ جشنواره کمدی گل آقا تشریف می آورید؟ همدان که نیومدید؟ من میام شما هم اگه میایید بگید اونجا ببینیمتون [شوخی][گل][دست][لبخند][قلب][خجالت][هورا][تایید]

فاطمه

سلام خسته نباشید وب بسیار زیبایی دارین خوشحال میشم به من هم سر بزنید . یه خواهش ازتون داشتم اگه می شه منو لینک کنید ممنون از لطفتون [لبخند][گل]

علي وزيني-گل آقاي جوان همدان

اولا سلام دوما ممنون که سر زدید سوما: عکسها رو حتما میگذارم شما بدید چشم چهارما: من دارم میام تهران واسه جشنواره کمدی گل آقا و با بچه هایی که گفتم قراره مصاحبه کنیم از جمله عرفان پروانه که تو فیلم شما هم بازی می کنه پنجما: کدوم یکی از اون ها نقشش اصلیه و بیشتر بازی کرده؟ ششما: می خواهیم با اون هم مصاحبه کنیم اگر امکان داره اسمش و تلفنشو بگید تا اول آبان اومدم تهران سراغش برم هفتما: بازهم ممنون هشتما: شما جشنواره کمدی گل‌ آقا نمیایید؟

کلاغ قارقاری

سلام استاد وقت كرديد به ما هم سر بزنيد قربانت قارقاري

علی وزینی

[لبخند] خوش گذشت !

علی مراقی

من بازیگرنقش عبدالهی هستم

علی مراقی

من بازیگرنقش عبدالهی هستم