اخراجیها و قلقک پر مخاطب ترین فیلمهای نوروزی

سلام اولین تله فیلم را در سال جدید به نام اروند به کارگردانی فیاض موسوی و تهیه کنندگی علی حجازی مهر بازی کردم دیگر بازیگران این تله فیلم:کیکاووس- یاکیده رضا توکلی- بهزاد خداوویسی و رامسین کبریتی می باشند .لوکشینی واقع در اوین درکه جای بود که من در آنجا بازی داشتم.

کیکاووس یاکیده: ببخشید شما بچه این محلید؟

سیاوش قاسمی :بله وقتی اینجا خونه ماست یعنی این که بچه این محلیم......03.gif16.gif

اخراجیها و قلقک پر مخاطب ترین فیلمهای نوروزی

فیلم‌های سینمایی اخراجی ها، قلقلک و معتاد اجباری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم پرمخاطب‌ترین های نوروزی سیما را به خود اختصاص دادند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فیلم‌های نوروزی سیما ، فیلم‌های ایرانی در نوروز امسال بیشترین مخاطب و همچنین بیشترین میزان رضایتمندی را در بین بینندگان تلویزیونی به خود اختصاص دادند به نحوی که سه فیلم ایرانی - اخراجی ها>، -قلقلک> و -معتاد اجباری> به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم پرمخاطب‌ترین فیلم‌های نوروزی سیما قرار گرفتند.

نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما از ‪ ۱۴‬هزار و ‪ ۲۳‬مخاطب ‪ ۳۲‬شهر کشور نشان می دهد، مردان (‪ ۶۶‬و ‪ ۳‬دهم درصد) بیش از زنان (‪ ۶۳‬و ‪ ۲‬دهم درصد) بیننده فیلم‌های سینمایی نوروزی بوده اند. همچنین با افزایش نسل بینندگان تلویزیون درصد تماشای فیلم‌های نوروزی دستخوش تغییراتی شده است به نحوی که گروه سنی ‪ ۱۲‬تا ‪ ۱۸‬سال با (‪ ۸۳‬درصد بیننده) و گروه سنی ‪ ۵۰‬سال و بالاتر تنها با ‪ ۳۶‬و نیم درصد بیننده به ترتیب پرمخاطب و کم مخاطب‌ترین گروه سنی بوده‌اند که به تماشای فیلم‌های نوروزی نشسته اند.

همچنین از میان مخاطبان سریال‌های نوروزی سیما در سال ‪ ۸۱ ،۸۷‬و ‪ ۸‬دهم درصد از مردان و ‪ ۸۲‬و ‪ ۷‬دهم درصد از زنان این مجموعه‌ها را تماشا کرده اند و با افزایش سن پاسخگویان از درصد بیننده سریال‌های نوروزی کاسته شده است.

 

/ 8 نظر / 11 بازدید
میثم(عشق من سینما)

سلام سیاوش جان. قلقلک را دیدم. جالب بود.[چشمک]

ر1شا

سلام..............[گل][گل][گل]

ر1شا

[گل]

قادری

سلام خوبی

قادری

سلامممممممممممممممم

یسبل

یبلیبل

مصطفی

سلام امیدوارم شما هم حالتون خوب باشه افتخار ما خدمت به دوستانمون و همراهی با همه عزیزانیه که یه جورایی شهرشونو دوست دارن. خوشحالم از اینکه شما هم به وبسایت حقیرانه ما سر زیدین و ما رو مورد امتنان قرار دادین . اجازه مام دست شماست البته این مطلب همونطور که در آخرش ذکر شده توسط آقای محمد جلالی تهیه شده ولی مزید امتنان خواهد بود اگه اسمی از وبسایت شهرمون رو به عنوان منبع ذکر کنید. ایشالا همیشه و هر زمان در هر جایی دست خداوند به همراه شما و شاهد موفقیت بیشتر شما باشیم. ممنونم التماس دعا. __________________[گل] با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد با سلامی که در آن نور ببارد لبخند دست یکدیگر را بفشاریم به مهر جام دل هامان را مالامال از یاری ، غمخواری بسپاریم به هم بسراییم به آواز بلند - شادی روح تو ! ای دیده به دیدار تو شاد باغ جانت همه وقت از اثر صحبت دوست تازه ، عطر افشان گلباران باد[گل][گل][گل]

جادوگر طلايي

سلام دوست گرامی. ممنون از همه ی زحماتتون. با آرزوی بهترینها برای شما. شاد و توانگر باشید.