یک‌سال از نبود رسول ملاقلی‌پور گذشت

یک‌سال از نبود رسول ملاقلی‌پور گذشت. ۱۵ اسفند ماه سال ۱۳۸۵ در سن پنجاه و یک سالگی، کارگردان «بلمی به سوی ساحل»، «میم مثل مادر»، «سفر به چزابه» با سینما خداحافظی کرد.
امروز که دارم این مطلب رو می نویسم یاد روزهای خوبی که با او داشتم می افتم اولین گسی که دست من رو گرفت . چه روزها و شبهای را کنار هم بودیم و چه لحظات شیرینی رو با هم سپری کردیم ...اما آخرین دیدار من  با او  خنده های بلند رسول بود ..
زمانی که داشت روی فیلنامه میم مثل مادر کار می کرد طبق معمول رفتم دفترش البته دفتر کارشو را تازه عوض کرده بود و از خیابان فاطمی نقل مکان کرده بود . من خیلی دوست داشتم تو میم مثل مادر بازی کنم ولی به من گفت سیاوش تو این کار برای تو نقشی ندارم کلی با هم صحبت کردیم و من از بازیهای که کرده بودم بهش گفتم و اونهم مثل همیشه به من امیدواری داد وقتی میخواستم از پیشش برم در خروج رو یادم رفته بود از در دفتر که بیرون اومدم به سمت یک جای که مثل زیرزمین بود رفتم یادم نمیره هیچوقت این صحنه رو آخرین صحنه که از او به یادگار دارم   صدای بلند خنده های رسول می امد که داره به من می خنده برگشتم دیدم با دست داره با خنده هاش در خروج رو به من نشون میده .....روحش شاد ماه رمضان امسال دم افطار که می شود همش در یادم بود و برایش دعا می کردم دیگه نمی دونم چه بگم که هر چه بگم کم گفتم  ....

/ 0 نظر / 9 بازدید