درباره کارگردانها و سريال بايرام

با سلام به همه دوستان خوبم و با تشکر از نظراتی که ارسال می کنید قبل از اینکه شروع به پاسخگویی سئوالاتتان بکونم می خواستم در مورد سریال ما چند نفر که چهارشنبه شب ها از شبکه ۱ ساعت ۱۰:۱۵ پخش می شود صحبت کنم .در این سریال که به کارگردانی فیاض موسوی است من نقش برزو را بازی می کنم که فکر کنم از قسمت ششم به بعد میام تا به امروز ۴ قسمت از این سریال پخش شده . در این سریال من یک نقش منفی دارم که امیدوارم از بازیم  خوشتون بیاد .

در مورد رضا اعطاران همنطور که بهتون گفته بود شخصیت فوق العاده با شخصیت و قابل احترامی است شک نکنید .

در مورد استاد مهران مدیری اینکه برای ایشان شایعات بسیاری می سازند که من اصلا موافق نیستم ایشان یک هنرمند بی نظیر هستند و من به جرات قسم میخورم پیر و جوان همه اور را دوست دارند و من نباید اجازه بدهیم برای مهران عزیز شایعه بسازند.

در مورد جناب آقای فتحعلی اویسی حرفهای زیادی دارم که در روزهای بعد بهتون می گم فقط اینو بودنید ما پشت صحنه سریال بایرام اینقدر از کارهای ایشان می خندیم که جای همه شما خالی فوق العاده پر انرژی فوق العاده مهربان هستند .من یک روز از ایشان پرسیدم که شما تو سریالها یا فیلمهای که نقش جدی بازی میکردید پشت صحنه اون فیلمها هم همینطوری بودید . ایشان گفتند بله و بعد گفتم چرا اینقدر دیر به کار طنز رو آورید گفتند قسمت این بوده که تو این سن طنز کار کنم .بهر حال همیشه پشت صحنه بایرام برای ما آواز می خونه جای شما خالی خیلی شادیم.

در مورد سید جواد رضویان  همینو بگم سر وقت نماز که میشه هیچوقت نمازشو فراموش نمیکنه امیدوارم سریالی که داره برای شبکه یک میسازه خوب از آب در آد . به هر حال جواد عزیز نباید فراموش کنه که الان این همه محبوبیتی که داره مدیون مهران مدیری و نباید مهران مدیری را فراموش کنه . !!!؟؟؟

در روزهای بعد در مورد رضا شفیعی جم و امیر جعفری می نویسم امیدوارم روزی بتونم شرایطی فراهم کنم که از نزدیک به این هنرمندان عزیز ملاقات کنید که از برنامه های آینده من است منتظر نظرات شما هستم

 

/ 2 نظر / 29 بازدید
مجتبي

ممنون از اين كه شايعات رو توضيح دادي باز يه چيز جالب در مورد عطاران هنوز من تو تعجب اين موندم عطاران چي گوش ميده تو خانه بدوش و كوچه اقاقيا آواز هاي سنتي رو زمزمه ميكرد كه انگار يه عمري هست فقط سنتي گوش ميده بعد تو هوو اهنگ هاي خارجي رو جوري زمزمه ميكرد انگار هميشه خارجي گوش ميداده اين هم از هنر هاي بازيگري اين كارگردان محبوب هست از سريال جديد عطاران خبر نداري ؟ با عطاران در ارتباط هستي ؟ نميدوني چرا علي صادقي اين دوست چندين و چند ساله عطاران تو كار جديد عطاران نيست و تو سريال رضويان حضور داره؟ در مورد مديون بودن رضويان به مديري نويشتي من فكر كنم اولين كار تلوزيوني جواد رضويان تو سيب خنده به كارگرداني و نويسندگي رضا عطاران بوده باشه در مورد ارتباط نزديك با طنز پردازان خوشحال ميشم يه روز و شما و گروه رضاعطاران رو از نزديك ببينم در ضمن آقا سياوش خوشحال ميشم شما در ميهن بلاگ حضور پيدا كنيد ميهن بلاگ نسبت به پرشين بلاگ خيلي بهتره و وبلاگت خيلي زودتر مخاطب پيدا ميك

مجتبي

اگر در ميهن بلاگ مشكلي داشتيد به ياهو مسنجر من پيغام بديد من هميشه به اينترنت وصلم خوشحال ميشم كمكتون كنم بحث عطاران هم تموم شد از اين به بعد در مورد بقيه طنز پردازان هم بگو با مهدي مظلومي(البته ببخشيدا ولي حالم ازش بهم ميخوره) كار كرديد؟