فيلم تلويزيوني « مدار 121» كه حدود ده روز پيش در محل اصلي سازمان انرژي اتمي ايران با حضور بازيگران اصلي آن پرويز پورحسيني، سام درخشاني و غزل صارمي و سیاوش قاسمی در مقابل دوربين افشين احمدي كليد زده شده بود، امروز به كار خود پايان خواهد داد.
به گفته رضا بشيري، مدير توليد اين فيلم، تصويربرداري صحنه هاي مربوط به سكانس آمفي تئاتر به علت حجم بالاي تردد هنروران، به جاي آمفي تئاتر سازمان انرژي اتمي در مكان ديگري انجام  خواهد گرفت. چرا كه در اين صحنه بيش از 120 هنرور حضور خواهند داشت كه به دلايل امنيتي و مسائل مربوط به تردد و ... صحنه فوق قابل فيلمبرداري در آن مكان نيست.
گفتني است، فياض موسوي كارگردان فيلم و علي حجازي مهر تهيه كننده آن به همراه گروه توليد  امروز با گرفتن نماهايي از رآكتورها، ساختمان اصلي و اينسرت هاي مورد نياز به لوكيشن بعدي كه خانه اي در محل پيچ شميران است، نقل مكان خواهند كرد.
« مدار 121» كه به پيشرفت هاي دانشمندان ايراني در زمينه ارتباطي انرژي هسته اي و حيات بيشتر بافتهاي پيوندي در علم پزشكي مي پردازد، علاوه بر عوامل سازنده، در حين كار از مشاوره بيش از 10 كارشناس، مسؤول و دارنده دكتراي علوم مرتبط در مركز انرژي اتمي نيز استفاده مي نمايد.
رضا بشيري در پاسخ به اين پرسش كه آيا هيچ گونه منعي براي فيلمبرداري و استفاده از امكانات در سازمان انرژي اتمي نداشته ايد، مي گويد:« نه؛ ما از تمام فضا و امكاناتي كه نياز داشتيم نظير
ايزوتوپ ها، رآكتورها و شرايط كنترل كيفي و ... فيلمبرداري كرديم و در اين زمينه همكاري هاي لازم نيز به عمل آمد.»
تا كنون بيش از 30 دقيقه سكانس و پلان اين فيلم تلويزيوني در محل سازمان انرژي اتمي تصويربرداري شده است كه ظرف ده روز آينده تنها سكانس باقيمانده از اين قسمت در محل ديگري غير از آمفي تئاتر سازمان فيلمبرداري خواهد شد.

 

/ 25 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zahra

salam dooste aziz mamnoon azinke be ma sar zadi webloge jalebi darin.

ندا

سلام دوست عزیز مرسی که سر زدی وبلاگ شما هم خیلی جالب و متنوعه موفق باشی

ميثم

سلام .من در آينده شما رو لينک می کنم.راستی از سام درخشانی اگه عکسه جديدی دارين بذارين.من هم ااپ کردم.فعلا

شيدا

سلام وبلاگتون خوبه به شرطی که عکسهايی از خودتون مجددا بذاری ممنون ميشم از اينکه به وبلاگم سر زديد متشکرم تو آرشيو هم رفتم عکساتونو نديدم نيدونم چرا ؟

مريم-يحيی

سلام مرسی اومدی سر زدی و با نظرت خوشحالم کردی

پناهنده عشق

سلام بدون مقدمه میگم بدووووووووووووووووووووووووووووووو در پناه عشق آپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید منتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــظرم ها

شيدا

سلام سياوش جان از اينکه به وبم سرزدی ممنونم قصه شروع شده بدو تا داغه بخونش

شيدا

سلام عزيزم مطالب تازه نميذاری؟ به وبم سر نزدی دنباله داستانو نخوندی؟

شيدا

سلام چند تا عکس قشنگ ميذاری برام عزيزم؟ مرسي که سر زدی منتظرت ميمونم