«تهرانپارس» در انتظار پروانه نمایش

 
«تهرانپارس» در انتظار پروانه نمایش

خبرگزاری فارس: فیلم ویدیویی «تهرانپارس» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی «صالح دلدم» جهت دریافت پروانه نمایش به اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه‌ای وزارت ارشاد تحویل داده شده است.

خبرگزاری فارس: «تهرانپارس» در انتظار پروانه نمایش

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم ویدیویی «تهرانپارس» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی «صالح دلدم» جهت دریافت پروانه نمایش به اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه‌ای وزارت ارشاد تحویل داده شده است.

«صالح دلدم» با اعلام این خبر افزود: با توجه به مضمون فیلم «تهرانپارس»، قرار است این فیلم در ایام نوروز از صدا و سیما پخش شود اما برای آنکه بتوانیم نسخه‌ای از فیلم را در قالب DVD در شبکه نمایش خانگی نیز توزیع کنیم منتظر صدور پروانه نمایش وزارت ارشاد هستیم.

تله‌فیلم «تهرانپارس» بهمن‌ماه امسال در تهران جلوی دوربین رفت و با تدوین همزمان اکنون آماده نمایش است.

در خلاصه داستان «تهرانپارس» آمده است: در روز قبل از سال تحویل اعضای خانواده‌ای که ساکن تهرانپارس هستند قصد رفتن به یک مهمانی را دارند که ورود یک فرد ناخوانده به این خانه تمام معادلات نوروز را برهم می‌ریزد.

در «تهرانپارس»، صالح دلدم ، بنفشه شاهین‌مهر، سیاوش قاسمی، کیانوش گرامی، پروین میکده، محمدرضا رهبری، اردشیر کاظمی، طاهره علایی، ملیحه حاجیلو و با حضور رکسانا ادیبی، صوفیا ادیبی و داود قاسمی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«تهرانپارس» ششمین فیلم صالح دلدم بعد از فیلم‌های «مرثیه‌ای برای لاله‌زار»، «بازگشت»، «امضاء»، «بی‌دل» و «کباب غاز» است. کار بعدی «صالح دلدم» یک سریال طنز 30 قسمتی است که اکنون در مرحله نگارش فیلمنامه توسط خود اوست و قرار است از اردیبهشت ماه سال آینده پیش تولید آن آغاز شود.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این سریال نیز توسط «صالح دلدم» انجام می‌شود

/ 0 نظر / 11 بازدید