پسر خاله عادل فردوسی پور ،عارف سعدی پور در سریال سه پنج دو

بازی سیاوش قاسمی در نقش پسر خاله عادل فردوسی پور ، "عارف سعدی پور "در سریال سه پنج دو از جمعه شب آغاز شد.

سیاوش قاسمی در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت:مشغول بازی در فیلم سینمای مرثیه ای برای یانیس به کارگردانی آقای عباس رافعی بودم ، که آقای محمد رضا قومی( طراح گریم ) به من گفت : چهره ات چقدر نزدیک به عادل فردوسی پوره ،همین شد که ایشان من رو به آقای حسین سهیلی زاده معرفی کردند و من نزدیک به سه ماه روی صدا و شخصیت عادل فردوسی پور تمرین کردم و از طریق اینترنت تمام برنامه های نود را مشاهده کردم تا به شخصیت عادل فردوسی پور نزدیک بشم .اول قرار بود درنقش خود عادل فردوسی پور ظاهر بشم اما بعد تصمیم بهتری گرفته شد که من در نقش پسر خاله عادل یعنی عارف سعدی پور ظاهر بشم برای همین دست من باز تر شد تا از  کاراکتر خودم به این شخصیت اضافه کنم . البته من سعی کردم این نقش شخصیت بشه تا تیپ چون دوستان دیگری نیز بودند که این نقش را بازی کردند و اصرا آقای سهیلی زاده هم  همین  بود که حتماً  شخصیت بشه تا تیپ . فوتبال یکی از موضوعات جذاب برای بیشتر اقشار جامعه است و این سریال نیزبه شیوه طنز به داستان موازی فوتبال و حواشی آن و یک قصه خانوادگی می پردازد. 
دراین سریال جمعی از بازیگران چون فرهاد‌آئیش،شهره لرستانی،سیاوش خیرابی،امیرحسین رستمی به ایفای نقش می پردازند.
کارگردانی سریال 'سه،پنج،دو' را حسین سهیلی زاده بر عهده دارد که پیش از این مجموعه های 'دلنوازان'،'فاصله ها'و 'ترانه مادری' را به روی آنتن برده است.
این مجموعه تلویزیونی در گروه تفریحات و سرگرمی شبکه تهران تهیه می‌ شود، این سریال 90 قسمتی در دو فصل 45 قسمتی در قالب طنز و با رویکرد اخلاق گرایی در ورزش تهیه شده است و هر روز 50/21از شبکه تهران پخش می‌شود.

 

/ 1 نظر / 38 بازدید
حسين قاسمي

سلام سياوش منم حسين قاسمي همكار قديمي تو فني (تحصيلات تكميلي) يادته چه با كلاس شدي ببخشيد بودي موفق باشي