فیلم حاشیه ساز

گزارش خبرنگار مهر, نشست رسانه ای فیلم سینمایی "صداست که می ماند" به کارگردانی سعید چاری بعد از نمایش فیلم در سالن همایش های برج میلاد برگزارشد.دراین نشست که به دلیل تاخیر در نمایش فیلم دیرتر از معمول آغاز شد کارگردان فیلم، تورج نصر و سیاوش قاسمی بازیگران و مجری طرح و سرمایه گذار فیلم حضورداشتند. محمود گبرلو اجرای این جلسه را بر عهده داشت.

 در ابتدا چاری بعد از عذرخواهی از اتفاقاتی که در زمان نمایش فیلم رخ داده بود گفت: قرار بود اولین نمایش فیلم روز 18 بهمن ماه در سینما فلسطین باشد به همین دلیل فیلم با نواقص و بدون موسیقی پخش شد. برای تماشای فیلم به این شکل از همه عذرخواهی می کنم.

  تورج نصر بازیگر فیلم نیز توضیح داد: امیدوارم کپی فیلم به زودی آماده شود و در نمایشهای بعدی این فیلم بدون مشکل به نمایش درآید.

گزارش تصویری/ نشست خبری فیلم سینمایی صداست که می ماند نشست خبری فیلم سینمایی صداست که می ماند به کارگردانی سعید چاری در پنجمین روز از سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران رسانه ها در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

عکس / آرمین کرمی

  

سیاوش قاسمی یکی دیگر از بازیگران فیلم بعد از بیان این نکته که جای فیلم "آزاد راه" عباس رافعی در جشنواره امسال خالی است، گفت: متاسفانه در زمان تولید این فیلم سینمایی پدر آقای چاری سکته مغزی و قلبی کردند اما با وجود مشکلات، ایشان فیلم را به پایان رساندند. از چاری برای اینکه از من در فیلمش استفاده کرده است سپاسگزارم.

  

چاری در ادامه جلسه توضیح داد: در این فیلم از کاراکترهای انیمیشنی دهه 60 مثل "شیپورچی" و "یوگی" استفاده کردیم. این فیلم برای کودکان قدیم ساخته شده بنابراین در آن اصول مخصوص فیلم های کودک را رعایت نکردیم.

 

 وی افزود: هدف ما از ابتدا ساخت فیلم کودک نبود. من با کاراکترهای فیلم خاطره داشتم و با آنها بزرگ شدم. می خواستم با این فیلم بعد از 20 سال صدای این شخصیتها را زنده نگه دارم.

 

 

چاری درپاسخ به سوال چند خبرنگار که درباره به کار بردن الفظ رکیک و ناسزا از وی سوال کردند گفت: من متوجه نمی شوم منظور از فحش های رکیک در فیلم چیست. چون ما تمام ممیزی هایی را که از طرف ارشاد به ما ابلاغ شده است رعایت کردیم. و خارج از عرف و به دور از خط قرمزها جمله ای در فیلم به کار برده نشده است.

 وی افزود: فیلم هایی می بینیم که بسیار ازالفاظ نامناسب در آنها استفاده می شود. اگر ایراد فیلم فقط در این نکته است که ما خوشحالیم چون می توان به راحتی و با دوبله مجدد آنها را رفع کرد. هدف فیلم این بود که نشان دهد این صداست که باقی می ماند و فکر می کنم باید از فیلم هایی اینچنینی که ترکیبی انیمیشن و رئال هستند حمایت کرد.

/ 2 نظر / 11 بازدید
مرتضی

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██ ▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█ ▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██ ▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█ █▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█ █▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█ ▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█ ▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████ ▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█ ▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█▒█▓▓▓▓▓▓▓▓█ سلام دوست من منتظر حضور شما در وبلاگم و نظرات ارزشمند شما هستم. nouri114.persianblog.ir [گل][گل][گل]

دوست

عاشقانه نامه ات را خواندم پیمان خان معادی اگر تمايل داريد ادامه مطلب رو بخونيد لطفا به وبلاگ سر بزنيد .مرسي از لطفتون