فیلم سینمای "آزاد راه" با ذائقه مسئولان جشنواره همخوانی نداشته‌است

حتما "آزاد راه" با ذائقه مسئولان جشنواره همخوانی نداشته‌است کارگردان و تهیه‌کننده "آزاد راه" درباره نبود این فیلم در بخش مسابقه سینما گفت: حتما "آزاد راه" مناسب سیاست‌های جشنواره فجر نبوده‌است! و یا با ذائقه مسئولان جشنواره همخوانی نداشته است.

عباس رافعی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: از نظر من "آزاد راه" فیلم ارزشمندی است و برای ساختش زحمت زیادی کشیده‌ایم. عوامل کار حرفه‌ای بودند و فیلم باید در بخش مسابقه دیده می‌شد.

وی افزود: اما حتما "آزاد راه" مناسب سیاست‌های جشنواره فجر نبوده‌است! و یا با ذائقه مسئولان جشنواره همخوانی نداشته است. در هر صورت اگر فیلم به بخش جنبی یا همان آینه سینمای ایران قرار گیرد، قطعا آن را خارج خواهم کرد. زیرا تمایلی برای نمایش "ازاد راه" در بخش خارج از مسابقه ندارم.

"آزاد راه" رافعی نگاهی متفاوت به دینداری در ایران دارد. به گفته رافعی در جامعه‌ای که ارزش‌ها مدام در حال تغییر و دگرگونی هستند، آدم‌هایی وجود دارند که می‌توانند بین عشق و عقل قرار نگیرند تا مجبور به انتخاب شوند. "آزاد راه"  تلاشی است برای حفظ اخلاق و ایمان در جامعه پر تلاطم امروز.

مهدی پاکدل، بهنوش طباطبائی، تینا آخوندتبار، حبیب اسماعیلی، هومن سیدی، رامین راستاد، شهین تسلیمی، جمال خلیلی، سیاوش قاسمی، دانیال نوروش و محمدرضا رحمانی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

"آزادراه" داستان طلبه‌ای جوان به نام سلمان بروجردی را روایت می‌کند که با جوانان هم سن و سال خود ارتباطی دوستانه دارد و می‌کوشد با زبان خودشان به آنها نزدیک شود و باری از مشکلاتشان بردارد.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از نویسنده: علیرضا محمود ایرانمهر، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، صدابردار: عباس رستگارپور، طراح گریم: محمدرضا قومی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: بهرام صحیحی، مدیر تولید: مسعود دلیری، طراح صحنه و لباس: محمدرضا میرزامحمدی و عکاس: مجید صباغ بهروز، تهیه‌کننده: عباس رافعی.

/ 0 نظر / 10 بازدید