«يك موقعيت، سه انتخاب» به كارگرداني محمد حجت ذيجودي

ساخت مجموعه تله تئاترهاي «يك موقعيت، سه انتخاب» به كارگرداني محمد حجت ذيجودي آغاز شده و هرشب در ساعت ۱۹:۳۰ در حال پخش می باشد .من نیز در یک قسمت به عنوان بازیگر مهمان در این مجموعه بازی کردم که قرار بر این است شب عاشورا پخش بشه.

/ 10 نظر / 10 بازدید
شيدا

سلام خوبی؟ کارو بار چطوره؟ موفق باشی با نقشهای بيشتر در فيلمها

جادوگر طلايی

سلام. ممنونم از لطفی که به وبلاگ من داريد و از زحماتی که برای سايت افشين می کشيد. فکر می کنم اين سايتی که تبليغ روش نداره بهتره. فقط اگه ممکنه در يک نظر خصوصی مشخصات سايت رو برام بگذاريد يهنی پسورد و ... تا من هم بتونم توش عکس بگذارم. چون الان يکی از بستگان پيشمه که تو اين کار وارده. ايميلی را هم که برای افشين ساختيد بگذاريد لطفا؛. من اون رو به ايميل الانش تغيير می دم. ممنونم باز هم از زحماتتون.

ليلا

سلام سياوش جان. خوبی؟ مرسی که به من سر زده بوديد. شما هم وبلاگ جالبی داری من عاشق اخبار سينمايی ام و مطمئنا وبلاگت رو از حالا به بعد ميخوونم و حتما سراغ آرشيو مطالب قبليت هم ميرم. موفق و سربلند باشيد.. من سريالهارو کم و بيش از طريق اينترنت دنبال ميکنم اگه لطف کنی و آدرسی از سايتی که ميتونم کارت رو اونجا ببينم بهم بدی ممنون ميشم. خوش و مانا باشی.

ليلا

سلام. آخی کاراتو ديدم . آفرين چه جالب. اميدوارم که در آينده کارهای بيشتری ازت ببينم. موفق و سربلند باشی.

جادوگر طلايي

کشاورزي بود که تنها يک اسب براي کشيدن گاوآهن داشت. روزي اسبش فرار کرد. همسايه ها به او گفتند: "چه بد اقبالي!" او پاسخ داد: "ممکنه " روز بعد اسبش با دو اسب ديگر برگشت. همسايه ها گفتند: "چه خوش شانسي!" او گفت:"ممکنه " پسرش وقتي در حال تربيت اسبها بود افتاد و پايش شکست. همسايه ها گفتند: "چه اتفاق ناگواري!" او پاسخ داد: "ممکنه " فرداي آن روز افراد دولتي براي سربازگيري به روستاي آنها آمدند تا مردان را به جنگ ببرند اما پسر او را نبردند. همسايه ها گفتند:"چه خوش شانسي!" او گفت: "ممکنه " و اين داستان همچنان ادامه دارد [...] همانطور که زندگي ادامه دارد. دوست خوبم. نوشته ی زیبای بالا رو درنظرات وبلاگ یکی از دوستان خوندم. ازدیدن و خوندنتون خوشحالم. من آپم

mahsa

واقعآ ممنون اومدی برتون ميل زدم خواهشآ جواب بديد منتظرم

mahsa

راستی اون يکی سايتهم ادرس دومه خوشحال ميشم سر به اون هم بزنی. منتظر ميلت هستم

ا م ر خ ت ل

من برات آرزوی بهروزی ميکنم